Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja 'historia' z wagą.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moja 'historia' z wagą.
Witka, mam 15 lat, waze 52 kg, 175 cm wzrostu...
No wiec w tym roku szkolynm przytylem 9 kg ( ale i uroslem prawie 9 cm), wiec raczej nie widac zebym zgurubial. Wkurw** mnie ostro moja waga, powodzonko jest u dupeczek, ale wiecie....trza sie skoxac. Pol roku temu bralem przez 3 tygodnie krete.....efekt byl widoczny, ale masa niewiele podskoczyla. Przestalem brac, bo wiedzialem ze nie bede bral tego wiele: za malo cwicze i szkodzi zdrowiu. Sam negatywnego wplywu na moj orgianizm nie odczulem...ale kupilem sobie juz nie pamietam jakiej firmy odzywke...700gram chyba TRECA czystego bialka serwatkowego ( tzn 90%). Fajne to, jednak bralem 30 gram dziennie...tzn 3 takie lyzeczki co dają do produktu. Muszę coś mocnego... z góry sterydy i meta itp odpadają bo nie chcę ryzykować... Nie wiem czy kupić sobie mass xxl. Slyszalem ze mimo ze jest tam bialko, to górują w ilościach węglowodany. Wszyscy mowia zebym oprocz koxania teraz (czasami sie wybiore na silke) wziął wlasnie mass xxl. Tylko nie wiem czy to naprawde będzie lepsze, skoro do mięśni jest białko.....a węglowodany do energii ! Niech ktos sie wypowie na ten temat, co lepsze dla mnie: bialko serwatkowe czy odzywka mass xxl. Pozdrawiam i proszę o szybka odpowiedź :mrgreen:


p.s. Kolega twierdzi ze po 50 tabletkach mety tajlandzikiej dostane sile, a po 100 masa zacznie lecieć Sam twierdzi ze nie ma skutków ubocznych, chyba ze "wpierd***** 500 tabl. " <-- wypowiedzcie sie ;]

[ Dodano: 28-02-2005, 1:05 ]
Ah bo bym zapomnial: kolega kox twierdzi ze mam brac aminokwasy...zeby mniej sral i mial lepszy metabolizm, tak samo jak meta tajlandzka. WTF ?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja 'historia' z wagą.
weglowadany sa bardzo wazne dla ektomorfikow czyli dla osob ktorym bardzo trudno lapie sie mase....dlatego mass xxl jest dobry i ma dobre proporcje

meta ma skutki uboczne za mlody jestes lepiej nie bierz sknocisz sobie gosporadke hormonalna.....

aminokwasy duzo Ci nie dadza......jak chcesz nabrac masy miesniowej to silownia+dieta na poczatek i witaminy
  • 0
Be free.

kempes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ostróda

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja 'historia' z wagą.
Ja bralem mass xxl, wlasciwie tylko zaczelem brac bo tylko dwa kg zjadlem, ale masa poszla do gory. potem kupilem krete treca i masa spadla:(. teraz znowu mam zamiar kupic masa.
  • 0
.....Back in the game.......

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja 'historia' z wagą.
Chłopie
Masz 15 lat, wazysz 52 kg przy 175 cm
Weź sie za odpowiednia diete i trening a nie mysl o jakis suplach
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja 'historia' z wagą.
No to kupuje mass xxl.
btw:

Weź sie za odpowiednia diete i trening a nie mysl o jakis suplach

Moze przeczytaj moj post jeszcze raz. Ektomorfik nie ma takiej przemiany co Ty. Stary wazysz 82 a ja 52- jest roznica. Wiesz jaka mamy roznice w metabolizmie...stary naprawde wydalam o wiele wiecej niz Ty. To nie jest takie latwe powiedziec "jedz ilosciowo i jakosciowo" i trening. Mi chodzi o przemiane materii, czy jest środek ktory powoduje wtlaczanie, bo ja gadalem z koxem o "MECIE TAJLANDZKIEJ" i "AMINOKWASACH" ale skoro tak nie polecacie to oke pozostane na treningu i diecie + gainerek :?
Pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024