Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowe pytania
Ten post jest w związku z moim postem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mam kolejne pytanie Mam tego, wspomnianego Top Masa, ale zacząłem się zastanawiać(bo wpadło troche kasy nad tym czy do tej mojej dietki(nr 3) nie wrzucić sugerowanego Carbo(myśle że Olimp bedzie dobry) oraz białka(może Biogenixa - Pro Longatum).Oczywiście ogranicze wtedy spozycie Top Masa i bedzie on raczej służył jako jeden posiłek(np uzupełniny bananem) w szkole lub uzuplenienie diety.Natomiast moje pytanie jest następujące :

1-Czy lepiej kupić Carbo czy zamiast niego Mass Xxl(który tak jest tutaj chwalony
2-Czy jeśli kupiłbym Mass'a Xxl(zakładając żę bedzie on lepszy) to nadal jest sens kupowania tego białka?
3-Kiedy jest polecany Mass Xxl(uzupełnienie diety/posiłek/?, tak pytam bo nie moge dojść jego stosowania, bo pojawia się on w postach w różnych konfiguracjach u roznych osób a nikt nie wspomina w dietach o carbo czy odżywce białkowej) /na marginesie chyba przydałby sie faktycznie oddzielny post o tym....
4-Czy proponowane białko Biogenixa mogło by być?(a jeśli nie to jakie byłoby dobre no i ile?Chyba 1000g wystarczy skoro właściwie potrzeba go 35g z odżywki.A może jest już ona zbędna?)

Sorry że zawracam głowe znowu i z ógry dzienx za odpowiedzi
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pytania
1 tutaj oddaje Tobie odpowiedz, mi trudno ocenc co w tym momencie bedzie Ci bardziej potrzebne, jak wejdziesz na diete bedziesz musial obserwowac czy czegos Ci brakuje, narazie fundusze zatrzymaj, w trakcie wyjda ewentualne potrzeby :)

2 j/w

3 uzupelnienie diety w ww i bialko, nie jako posilek tylko poprostu dodatkowa porcja skl odzywczych

4 mogłoby :) ale wiadomo 1 odp.
  • 0
Pozdrawiam Strong

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pytania
Dzieki za odpowiedzi :) No cóż - dieta rozplanowana, rozpoczęta i czekamy na efekty :) Właściwie udało mi sie rozplanować posiłki tak że jest ich 5-6 w ciągu dnia, zmodyfikowałem diete 3 łącząc ją z dietą [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Na razie zuaważyłem że mam wiecej energii na treningu przy takim rozplanowaniu posiłków i nie czuje głodu w ciągu dnia(co wczesniej się zdażało). Na mój gust chyba szybciej okaże się że bardziej przydatne będą te 2 suplemnty oddzielnie niż 1łączony no ale tak jak powiedziałeś trzeba poczekać i zobaczyć :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024