Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Konio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko!!!!
Jakiej firmy opłaca się kupić białko. Lepiej kupić droższe i mniejsza pojemność czy tańcze a większa poj??
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
moze wytłumacze to w taki sposób :)
firma jak firma np czy mozesz porównac Nike Adidas czy reebook i powiedziec która najlepsza? Każdy ma swoje zdanie.

A co do białek to najlepiej kupić białko serwatkowe :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Konio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
A np: może być - Olimp 100% NATURAL WHEY 2500g albo Trec Nutrition Whey Protein Isolate 1500g, albo i inne. Podajcie mi jakieś dobre białeczko i w dobrej cenie, bo ja się na tym nie znam i kupie jeszcze złe...:)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
powiedz wiecej o sobie :)
to wtedy odpowiedz bedzie jasna
  • 0
Pozdrawiam Strong

Konio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
[wymoderowano] przez strongbart
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
kolego napisz moze jeszcze raz tylko troche bardziej kulturalnie :) bo tam troche przesadziłes z wulgaryzmami i tak namieszałes ze nie wiem o co chodzi :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Konio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
Sorka za te wulgaryzmy, zaraz je poprawie i wrzuce ten tekst jeszcze raz. Chciałem głównie zapytać o odżywkę białkową, ale mam większy problem, który mnie cały czas nęka

[ Dodano: 02-02-2005, 8:15 ]
Doradźcie mi. Mam 16 lat 183 wz i 69 kg. Mam szerokie biodra i to jest moim problemem. Pare miechów temu ważyłem 73 i wszystko co zjadałem szło mi w uda-miałem uda jak kumpel który waży 120kg-to przez te nie ludzkie szerokie biodra, a na brzuchu prawie wogóle tłuszczu. Pomyślcie sobie jak to wygląda uda w nienormalnie grube a brzuch chudy. Teraz schudłem, już prawie nie mam cellulitu na nogach, ale nadal mam je jak 100 kg koleś a brzuch chudziutki a ręce jak zapałki. Cały czas mniej jem 3 posiłki dziennie bo boje się, że jak zacznę normalnie jeść to mnie znowu strasznie wywali w uda-to takie informacje o mnie. Chciałem was zapytać, mianowicie od marca chcę zacząć cykl na mase ale mam bardzo duże obawy, że jak zaczne diete na mase to wszystko mi pójdzie w uda a nie w mięśnie. Jak już mam te w holere spasione uda to przynajmniej na rękach przydały by się jakieś mięśnie, a nie jak zapałki - odrazu by to lepiej wyglądało. Doradźcie mi ( głównie specjaliści ) jaką dietę na mase mięśniową (wyłącznie) mam stosować i jaki trening i czy wogóle się opłaca to wszystko robić :-( . Wiedzcie strasznie do dupy się z tym czuje i chce to zmienić, ale czy to będzie możliwe. Jak możecie to odpowiedzcie!!:)
z Góry Dzięki:)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
Wiec tak na poczatku radze sie zdecydowac czy brac sie za te nogi czy nabierac masy miesniowej, co bedzie dla Ciebie wazniejsze ?
zrzucenie masy tłuszczowej z ud nie jest u mezczyzn (z reguły) zbyt trudne gdyz maja tam w wiekszosci rozmieszczone receptrory beta adrenergiczne(zazwyczaj gorzej z klatka i brzuchem). Jezeli bys spalał tluszcz dobrym wyjsciem byłaby aktywacja B-agonistów. Najlepszym wyjsciem w Twoim wieku wydawałoby sie green tea. Katechiny w nim zawarte blokują specyficzny enzym(O-metylotransferaza katecholaminowa) który odpowiada za reduckje katecholamin(czyli nam głownie chodzi o adrenaline i noradrenaline). Gdy ten enzym ulegnie zablokowaniu wydłuzy sie czas półtrwania pożadanych hormonów, które przyspiesza metabolzim(tutaj bedzie dochodziło do obnizenia poziomu insuliny, a co za tym nasili sie proces lipolizy(rozpadu tłuszczów ustrojowych). O aldolazie juz nie bede wspominał
Nastepna przydatna odzywka bedzie białko podwyzszenie poziomu tego skladnika pokarmowego w diecie przyspieszy takze metabolizm(na drodze konwersji T4 do T3) oraz bedzie działac antykatabolicznie(chronic Twoje miesnie)
Oczywiscie zakupienie preparatu witaminowo-mineralnego bedzie szczegolnie konieczne, gdyz z diety raczej nei dostarczysz wszelkich potrzebnych witamin.

Pozdr.
  • 0
Pozdrawiam Strong

Konio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
Dzięki za rady Strong;/ Co to jest aktywacja B-agonistów??
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko!!!!
jest do nasilenie wydzielania hormonów aktywujących adrenoreceptory beta(napisałem B bo na klawiaturze nie ma beta, myślałem ze sie zorientujesz o co chodzi). Do tych hormonów wlasnie zaliczamy wspomnianą adrenaline i noradrenaline
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024