Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

bosss1418048748
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz
Panowie b prosze pomozcie jak moge zjarac ten tlusz ktory mnie zalal musze szybko cos z tym zrobic slyszalem ze clembuterol jest dobry ale moge sie mylic prosze o porady co i jak brac moze macie kilka opcji, kiedys przez 9 lat trenowalem sport i kiedy przestalem to wlasnie sie w lustro spojzalem a tu masa tluszczu stoi , bardzo prosze pomozcie jak mam to zrobic najlepiej - jakie srodki jakie treningi polecacie itp bede wdzieczy za kazda sugestie i info
dziekuje i pozdrawiam Paweł
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz
Przedewszystkim trening, dieta i.... nielepiej odrzywki tylko odrazu za koks. Clen bedzie dobry.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

bosss1418048748
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz
a czy z tych wszystkich srodkow to co bedzie najlepsze na spalanie tluszczu ?
chodzi mi o dwie wersje jedna to z normalnie dostepnych srodkow a druga to z zabronionych
moze jakas rada co do tego co najlepiej wziasc i w jakich ilosciach i jak to brac i kiedy ?
Z gory dziekuje i pozdrawiam

[ Dodano: 06-01-2005, 10:47 ]
a co to jest ta ect i efedryna i kofeina i aspiryna jak co z czym - co bedzie najlepsze na spalanie z tych srodkow i jak to brac
- no i jeszcze jedno pytanko czy clembuterolem mozna sobie zrobic krzywde a jesli tak to podejzewam ze przez przedawkowanie lecz interesuja mnie jakie to moze miec skutki uboczne i czy moze wywolac trwale zmiany w org ?
dzieki i pozdro .
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz
clen wywoluje chwilowe zmiany typu podwyzszone cisnienie podwyzszona temperatura drezenie palcow najlepszym rozwiazaniem bedzie przeplatanka clenu z eca 2tyg clen 2 tyg eca i znowu od poczatku
clen zaczynasz od 1 tabsa 2 dnia zwiekszasz do 2 mierzysz temperature ma byc ok 37 nie przekraczaj 4 tablet jedz duzo bialka i aeroby 3xtydz po 40 min
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

bosss1418048748
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! chce zpalic tłuszcz
dzieki na odpowiedzi ale jak mozecie to doradzcie mi w miare precyzyjnie co i jak trzeba brac o jakiej porze w jakich ilosciach itp a teraz powiem wam o moim planie - a mianowicie chce zobaczyc ile i jak najskuteczniej moge schudnac - mam taki plan 6 tyg diety ( i tu prosba co najlepiej zrec a czego unikac ? ) i ostrych treningow mam w planie dwa dziennie ( kolejne pytanko czy trening poranny na czzco jest dodatkowo wskazany tzn bardziej skuteczny od tego po sniadaniu jesli chodzi o spalanie tluszczu ? ) chce trenowac dwa razy dziennie gdzies po ok 40 - 50 min oczywiscie rano i wieczorkiem np o 7 : 30 rano i 19 : 30 wieczorkiem ( bieganie plywanie rower i worek ) Panowie chce zrobic taki mini dokumencik i potraktowac siebie jako " kroliczka " chce codziennie monitowac wage i robic pomiar tkanki tluszczowej rowniez codziennie oraz obwody mysle o robioeniu fotek cos w stylu - " przed i po " SLIMFAST :D Bardzo was prosze doradzcie co proponujecie na cykl odchudzajacy - 6 tygodni maximum ( czy to jest optymalny czas aby bylo widac efekty ? ) w jakich ilosciach jaka dietka jakie trenigi itp bede wdzieczny za wwzelkie info i obiecuje jesli bedziecie zainteresowani zrobic profi dokument z dokladnymi opisami co jak bralem co jadlem jak terenowalem jakie to mialo efekty ( obwod , ilosc tkanki tluszczowej , waga ) oraz wszystko bedzie zobrazowane na fotkach ale najpierw potrzebuje pomocy specjalistow zeby nie zmarnowac czasu i wysilku ale na maxa efektywnie go wykozystac a zeby tak sie stalo potrzebuje waszych wsazowek wiec za skozyatanie z waszych doswiadczen ede bardzo bardzo wdzieczny please podzielcie sie zemna wasza wiedza
dziekuje i pozdrawiam kolega po fachu

[ Dodano: 07-01-2005, 6:01 ]
aha jesli macie jakies sugestie uwagi itp to smialo czekam na wszelkie info . I jeszcze cos a w zasadzie nie cos tylko rzezc najwazniejsza czy sam clembuterol czy z eca czy moze cos jeszcze dozucic a jesli tak to jak mam to wszystko dawkowac mieszac itp ( CO TO JEST DOKLADNIE ECA ? ) a moze pare slow na temat efedryny , cofeiny , aspiryny czu to tez moge dozucic czy niewarto sobie zawracac glowy i sam clembuterol wystarczy ?
Pozdrawiam

[ Dodano: 09-01-2005, 7:41 ]
Witam ponownie
Panowie czy ktos wogole czytal ten post i moze mi pomoc !!!!!!!!!!!!!!!! :-(
Czy tylko na budowaniu sie skupiacie a na spalaniu juz nie !!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
PLEASE I NEED YOUR HELP :beksa:
S. O. S. :!:
POzdrownionka dal wszystkich [/b]

[ Dodano: 09-01-2005, 7:43 ]
:beksa:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024