Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ruska metka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

lolus74
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ruska metka
Czesc wszystkim!
Mam zamiar brac ruska metke od okolo 10 stycznia 2005
71 tabsow sposob brania 22322 z tym ze pierwsze 3 dni tygodnia pierwszego po jednej tabsie i ostatnie 3 dni tygodnia ostatniego rownierz po 1 tabsie
w czasie cyklu rownierz zamierzam wziasc oslonke na watrobe Sylimarol witaminki odzywke bialkowa po skonczeniu cyklu 4-5 dni mam zamiar wziasc clomid (porzebne? potrzebne czy nie mysle ze nie zaszkodzi jak juz i tak sie truje) i na koniec po zakonczeniu cyklu krede bo jak wiemy metanabol pompuje wody ... "troszke" a kreatynka wiaze wode w komorce wiec zeby nie opadlo wszystko to co przybylo
To moj pierwszy cykl jakim kolwiek sterydami dlateo tez postanowilem zmniejszyc liczbe tabsow ze 100 do 71 Staz treningowy 20 miesiecy odzywki rownierz wystapily. Oczywiscie mam ulozona dietke na mase teraz ja troszke zmodyfikowalem zeby zwiekszyc porcje bialka (odzywka bialkowa). Wiec jak juz sie tak rozpisalem to zadam pytanko no moze 2 ok 3 ;-) pomijajac jedno pytanie ktore zamiescilem w tekscie wiec pierwsze: Czy dobry system brania tabsow? drugie: czy dobra oslonka na watrobe ? trzecie: jak brac metke Chodze jeszcze do szkoly w zwiazku z tym nie wypada brac jednej tabletki rano np o 8 a drugiej w szkole ... (mysle ze nie bylo by to za madre .. wnosic steryd do szkoly) co wiec co radzicie?
Dzieki z gory !!
Post skierowany do naszych wszech wiedzacych moderatorow jak i do cwiczacych po przejsciach z metka lub innymi sterydami :roll:
Dzieki pa!! ide spac troszke pozno
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
Jesli to twoj pierwszy cykl to odpusc mete.

A co do brania to wez 100 tablet 23432. Oczywiscie Clomid 10 tabletek wystarczy. Hepatil po cyklu i Sylimarol w trakcie i krete po cyklu.
A co do brania to najlepiej z poslikiem, a co do szkoly to bierz ja ze soba.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
koksiarz dobrze mowi i ten system 22322 jest za slaby
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

lolus74
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
Napisales jesli to moj pierwszy cykl to mam odpuscic sobie mete

Wlasnie chcialbym wziasc mete. Poniewaz jakbym mial sobie wbijac strzal to bym padl jak zimny trup :D nienawidze igiel zastrzykow itp tak wiec wole tabsy. Z tym hepatilem to dziekuje nie wiedzialem o tym myslalem ze clomid wystarczy .Ale w koncu rozmawiam z ekspertem tak wiec dzieki za rozpsanie cyklu. A wlasnie co do niego to 100 tabsow to nie za duzo na pierewszy raz?
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
wogole meta nie jest na 1 raz a jak sie boisz strzalow to nie tykaj sterow
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Dziki1418048748
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
A dobrze brać 3 dziennie??
  • 0

pies83
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ruska metka
meta ma krotki okres poltrwania w organizmie wiec dawke dzienna najlepiej rozlozyc w ciagu dnia tzn. masz wzac 15 mg czyli 3 tabsy to biezesz po jednym rano w poludnie i wieczorem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024