Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Predatora!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Do Predatora!!!
Sluchaj koles jestes tu nowy robisz mi burdel na forum, wykopujac stare posty ktorch nikt nieczyta. Bede dalej zmuszony je usowac jak robilem je do tej pory. Piszesz pierdoly i wprowadzasz ludzi w blad i sluchaj jeszcze tego ty mnie chcesz pouczac jak sie koksy bierze, zebys mial jeszcze w tym jakas wiedza to bym Cie posluchal, ale gowno wiesz bo piszesz pierdoly!!! Wiec uwarzaj masy 1 ostrzezenie. Nastepnzm razem bedzie ban!!!
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
Buhaha pokaz mi gdzie komus źle doradzilem, i jakie pierdoly.
Ile Ty masz lat bo zachowujesz sie jakbys mial 15 lat.

Oj Panie Moderatorze, czyzby zazdrosc.

Napewno bywasz na innych forach sportowych i zdziwilbys sie kim jestem, bo na innych forach jestem pod innym nickiem.

Pokaz mi gdzie komus zle doradzilem!!!

[ Dodano: 14-08-2004, 3:48 ]
Dlaczego usunąles moj artykul o odblokowaniu????

[ Dodano: 14-08-2004, 3:55 ]
" Piszesz pierdoly i wprowadzasz ludzi w blad i sluchaj jeszcze tego ty mnie chcesz pouczac jak sie koksy bierze, zebys mial jeszcze w tym jakas wiedza to bym Cie posluchal, ale gowno wiesz bo piszesz pierdoly! Wiec uwarzaj masy 1 ostrzezenie. Nastepnzm razem bedzie ban!"

Nie pisze pierdolow, pokaz gdzie?? Ale oczywiscie lepiej skasowac bo boisz sie dyskusji.

Nie pisz do mnie takich tekstow typu " sluchaj jeszcze tego ty mnie chcesz pouczac jak sie koksy bierze" Bo to ze jestes moderatorem nic nie znaczy, a pozatym niewiesz z kim masz do czynienia to nie pisz takiego czegos.

" zebys mial jeszcze w tym jakas wiedza to bym Cie posluchal, ale gowno wiesz bo piszesz pierdoly" Z tego co czytalem wiedze mam wieksza od Ciebie o wieleee, zalecasz 13 tabsow nolvy po cyklu bzdura bzdura bzdura!!!

"Wiec uwarzaj masy 1 ostrzezenie. Nastepnzm razem bedzie ban!"

Za co ban??????? Za to ze dobrze radze, za to ze podwazylem Twoje zdanie.

Czlowieku sterydy to nie cukierki, a Ty doradzasz glupoty!!!

I nie pisz do mnie takich tepych tekstow bo mnie nie znasz.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!

Buhaha pokaz mi gdzie komus źle doradzilem, i jakie pierdoly.

Piszesz, ze kur** po mecie niewystarczy sam Clomid na odblokowanie, ok zgodze sie z Toba ze niewystarczy, ale nie przy samej Mecia jak bys laczyl cos mocniojeszego i w wiekszych ilosciach to ok. I gadasz ze po cyklu Kreatyna jest potrzebna. Meta niejest dobra na pierwszy cykl bo sie masy nieutrzyma, a jak bierzesznp. na 3 cykl to wystarczy sam odblok i masa sie utrzyma po Mecie, a Ty pieprzysz ze Kreatyna jest potrzebna zeby masa niespadła. Moze komus doradzisz ze meta jest dobra n apierwszy cykl?

Ile Ty masz lat bo zachowujesz sie jakbys mial 15 lat.

Gowno Ci do tego ile mam lat.

Oj Panie Moderatorze, czyzby zazdrosc.

Tak z taka wiedza jak ty masz to napewno...

Dlaczego usunąles moj artykul o odblokowaniu

Bo piszesz glupoty wedlog Ciebie HCG to niejest odblok???
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
Kreatyna zawsze minimalizuje spadki, i nawet przy cyklu ze 100 mety trzeba ja wziasc .Sam clomid nic nie da. Zreszta clomid nie jest cudowny srodkiem ktory od razu odblokowuje, gdybys kiedys sobie zrobil po cyklu badanie testosteronu to bys wiedzial o co mi chodzi, i ze nawet po odbloku poziom tescia nie jest taki jaki powinien i do tego trzeba czasu.Wiec kreatyna musi byc.

A odnosnie hcg to gdybys uwaznie przeczytal moj artykul ,a nie kasowal od razu to bys sie nauczyl ze hcg nie odblokowuje po cyklu, tylko wspomaga odblokowanie.
Hcg odblokowuje jadra tylko chwilowo ze wzgledu na to ze jest to syntetyczny hormon luitenizujacy, i po przestaniu zazywania HCG jestes nadal tak samo zablokowany.
HCg stosuje sie przy dlugich cyklach , zazwyczaj cyklach z nandrolonow.
I podnosi on poziom testosteronu tylko w okresie kiedy dziala, dlatego zazwyczaj bierze sie HCG zeby podnies natychmiast poziom tescia a do tego stosujemy clomid ktory odblokowuje.

ALE SAM HCG NIE ODBLOKUJE!!!
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!

Zreszta clomid nie jest cudowny srodkiem ktory od razu odblokowuje, gdybys kiedys sobie zrobil po cyklu badanie testosteronu to bys wiedzial o co mi chodzi, i ze nawet po odbloku poziom tescia nie jest taki jaki powinien i do tego trzeba czasu.Wiec kreatyna musi byc.

Wiadomo ze niema odbloku ze odrazu po cyklu testosteron w jajcach niejest ustabilizowany, ale na cyklu Mety sam Clomid wystarczy.
Ja wiem swoje a Ty swoje na temat HCG i wiem ze da sie nim odblokować
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
A ja Tobie mowie ze HCG Ciebie nie odblokuje, zrob sobie cykl z samej deci i weź na zakonczenie HCG zobaczysz po miesiacu jak HCG przestanie dzialac spotka Ciebie nieprzyjemna niespodzianka. Bedziesz nadal zablokowany. Dlatego samo HCG przyjmuje sie tylko wtedy gdy masz odstep okolo miesiaca pomiedzy cyklami, Wtedy zapobiega to spadka, i innymi nieprzyjemnosciami spowodowanymy zablokowaniem.HCG jest uzywany wlasnie w takich okresach przejsciowych, kiedy wiesz ze zaczynasz wkrotce nowy cykl ,wtedy odblok jest niepotrzebny dlatego bierzemy hcg, ale juz po skonczeniu tego drugiego cyklu potrzebny jest juz Clomid.
ALe samo HCH nie zmusza jader do produkcji testosteronu, do tego potrzebny jest clomid badz nolvadex. I nie pisz mi ze ja wiem swoje, Ty wiesz swoje bo to jest naukowo udowodnione. I zaraz wkleje Tobie cos na potwierdzenie moich słow.

[ Dodano: 14-08-2004, 4:35 ]
Zacytuje Tobie jak dziala HCG "HCG pobudza do dzialania komorki Leydiga w jadrach ktore zmuszaja jadra do produkcji testosteronu, ALE TYLKO PODCZAS OKRESU SWOJEGO DZIALANIA, NIE ODBLOKOWUJAC PRZYSADKI"

Czyli tak jak pisalem samo hcg nie odblokuje przysadki, zrobi to tylko clomid i nolvadex. A HCg tak jak pisalem wczesniej uzywa sie jako dodatek do clomidu, badz srodek przejsciowy podczas cyklow miedzy ktorymi jest mala przerwa czasowa.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
Predator jaki masz nick i na jakim forum :>

po cyklu to zamiast kreatyny radilbym TT. Trzeba wyrownac poziom epitestosteronu wzgledem testeosteronu(blizniacze hormony). Jak napewno wiesz nadmiar testosteronu ulega obrobce przez enzymy(5-alfa-reduktaze i aromataze) do DHT i estradiolu. Z tymi enzymami wiaza sie saponiny steroidowe, przez co spada ilosc DHT i Estradiolu.

Co do odbloku androgenow to moge poszukac i Wam wrzucic ciekawy artykul ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
Tylko ze najlepiej jest stosowac TT bezposrednio po odbloku , lub pod koniec jego trwania.
Bo nie ma sensu brac go rowno z odblokiem bo jak jestes zablokowany to i TT nic ie da.

Dlatego wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem jest brac kreatyne rowno z odblokiem, zeby zachamowac spadki bezposrednio po cyklu, a TT po odbloku, lub pod koniec zeby podwyzszyc poziom testa.

A co do nicka gdybym chcial go ujawnic to bym go uzyl :-P :-P

[ Dodano: 15-08-2004, 4:34 ]
A forum to te gdzie Ty siedzisz w olimpie :-) :-)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Predatora!!!
hrhr domyslam sie ;) czemu nie chcesz zdradzic swojego nicka to jakas tajemnica ? jak nie chcesz publicznie to wyslij mi na priv, nie powiem nikomu masz moje slowo :)
Ale sie domyslam kim jestes bo ze sterydow nieduzo osob bywa w olimpie :)

napisales ze TT po to brac "zeby podwyzszyc poziom testa" przeciez TT nie podnosi poziomu testosteronu, jedynie wolny testosteron(z tego co pamietam zmniejsza ilosc specjalnych globulin SHBG ktore tworzą z testosteronem wiązanie ostateczne.

Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Sie 16, 2004 10:37 pm ]
Predator czekam na Twoją odpowiedz :)
  • 0
Pozdrawiam Strong


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024