Skocz do zawartości


Creapure Citrate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_AjmAr_*

Guest_AjmAr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Creapure Citrate
Witam
Kupilem Citrate Creapure czyli cytrynian kreatyny z olimpu i mam pytanie czy dawkowac go tak samo jak kreatyne czyli rano i po treningu? Na opakowaniu jest napisane ze rano przed i po treningu czyli 3 razy dziennie po 5 kapsulek. Niewiem jednak czy to jest dobre dawkowanie. Prosze o pomoc. Pozatym do tej kreatyny stosuje HMB w plynie treca czy jest to dobra mieszanka? Z gory dziekuje za szybka odpowiedz. Pozdrawiam

McDo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
napisz coś wiecej o sobie staż ,wiek itp
  • 0
Witam wszystkich wrucilem :)

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
kreta i hmb bardzo dobre polaczenie , ale czekamy na twoja metryczke:)wtedy powiemy cos wiecej
  • 0

GośćGuest_AjmAr_*

Guest_AjmAr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
Mam 19 lat cwiczylem ogolnie z 6-7 miesiecy ale z przerwami a teraz cwicze trzeci miesiac regularnie. Wczesniej z odzywek bralem jedynie Dibencozidum Magnum.

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
poczekaj moze z kreta z kilka miesiecy , masz troche zamaly staz , wiek odpowiedni , ale staz za maly
  • 0

McDo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
zgadzam sie z guru85, poczekaj z kreta tak najlepiej jak twuj starz to bedzie 12 miesiecy(lub wiecej aż masa i siła niebedą chciały same isć ) reguralnych cwiczen bo wtedy bedzie najlepszy czas na krete
  • 0
Witam wszystkich wrucilem :)

GośćGuest_AjmAr_*

Guest_AjmAr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
Ok dzieki za rade.
Pozdrawiam

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
A poza tym 3 razy dziennie to za dużo. Wszystko pójdzie w kibel. Jak bedziesz brał za jakiś czas to bierz po 5 gram rano i przed treningiem.
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Creapure Citrate
Zgodze się że masz za mały staż, ale jak juz kiedyś będziesz to brać to bierz tak jak jest napisane czyli 3x5. ja tak brałem i w te 2 tgodnie, bo na tyle starcza cytrnian, zajebiście sie dojebałem. tak że koledzy myśleli że to po jakiś sterydach. fakt że wtedy trenowałem boks 3 razy w tygodniu i ćwiczyłem siłowo 4 razy w tyg. i że to był pierwszy cykl z kretą , ale seryjnie w 2 tyg nabrałem 5 kg czystej masy mięśniowej. pamiętaj że cytrynian w przeciwieństwie do momohydratu jest przyswajany aż w 90% a nie w 40%
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024