Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poradnik multimedialny - Kulturystyka i Fitness


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mihaujp
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poradnik multimedialny - Kulturystyka i Fitness
Mam do sprzedania multimedialne poradniki jak ćwiczyć, do każdego ćwiczenia jest filmik z jednym powtórzeniem, czyli mozna zobaczyc jak sie wykonuje prawidłowo technicznie dne ćwiczenie, czasem do jednego ćwiczenia jest kilka filmików z różnych ujeć, dodatkowo jest tam komentarz narryratora do kazdego cwiczenia.
No i inne ciekawe rzeczy.
Jest to płyta oryginalna , zafoliowana.
Cena 15 żł + 4 zł (koszt wysyłki) - idealne dla początkujących.
Mam 8 sztuk.

Opis:
Program jest połączeniem bardzo bogatej biblioteki audiowizualnej i fachowego kompendium wiedzy. Powstał przy współpracy redakcji magazynu "KULTURYSTYKA". Aplikację można podzielić na dwie części: część encyklopedyczną, która zawiera praktycznie wszystkie informacje dotyczące kulturystyki jako sportu. Oraz część użytkową, w której użytkownik ma możliwość dobrania odpowiednich treningów i jadłospisów tygodniowych.
W pierwszej części znajdziemy informacje na temat mistrzów kulturystyki, ich charakterystykę i osiągnięcia. Możemy również zapoznać się z budową masy mięśniowej zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dowiemy się co to są hormony i jaki mają wpływ na nasz organizm. W drugiej części użytkownik ma możliwość zapoznania się z odpowiednim dla siebie cyklem treningowym oraz dostosowaniem do treningu odpowiedniej diety. Wszystkie ćwiczenia przedstawione zostały w formie filmów. Ćwiczenia zostały pokazane z kilku ujęć, co pozwoli na dokładne przyjrzenie się poprawnemu ich wykonaniu.
Ponadto aplikacja zawiera quiz, po którym otrzymamy odpowiedź na pytanie: w jakiej formie znajduje się aktualnie nasz organizm!
Program został wzbogacony zdjęciami najlepszych kulturystów z całego świata. Kulturystyka i fitness jest programem pozwalającym modelować każdy fragment Twojego ciała. Oprócz szczegółowo wzbogaconego filmami opisu ćwiczeń na poszczególne partie ciała, znajdziesz również wiele informacji o odżywianiu i dietach.
Naszym zamiarem było ułożenie uniwersalnych układów, które zasadniczo wpływają na wyszczuplenie sylwetki, rozwinięcie wybranych grup mięśni, poprawę ogólnej kondycji i polepszenie samopoczucia. Stworzyliśmy Interaktywny kurs sprawnej i pięknej sylwetki.
  • 0

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradnik multimedialny - Kulturystyka i Fitness
z tego co wiem to nie allegro :P
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradnik multimedialny - Kulturystyka i Fitness
uzytkowniku mihaujp - prosze nastepnym razem zalatwiac takie sprawy przez priv of something like that... na forum nie prowadzi siem handlu :(

ten post moze zostac skasowany...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024