Skocz do zawartości


Zdjęcie

Glutarol???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

bandzioR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Glutarol???
co sadzieice o glutarolu??? dobre rozwiazanie dla l-glutaminy???
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
zalezy do czego ?, samo ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

bandzioR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
sorka strong ze doepir teraz odpisuje ale nie mailem niestety mozliwosci dostania sie do kompa, wogole do netu,

ogolnie chcialem informacje co do glutarolu, ma podobne dzialanie co do glutaminy, teraz jak napisalme w innym poscie 5 min temu bede mial cykl krety z hmb, ale w sumie jush mam suplement antykataboliczny wiec nei wiem czy czy jest sens kupywania go,

jakbys mogl to napsih mi co wogole o glutarolu sadzish
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
glutamina lepsza :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
glutamine wez i olej mct :P
  • 0
Pozdrawiam Strong

bandzioR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
a co ten olej mct? pierwszy raz o takims czym slysze
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???

""""""""""""""""""""""""""""""""""
OLIMP MCT - to kompleks średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (Medium Chain Triglicerides) pochodzenia roślinnego. W naturalnej postaci występują w bardzo ograniczonej ilości, a w pożywieniu ich głównym źródłem jest olej kokosowy. Tłuszcze MCT są całkowicie metabolizowane przez wątrobę z uwolnieniem energii, bez tendencji do magazynowania się w ustroju w postaci tkanki tłuszczowej. Dietetyczne właściwości kwasów tłuszczowych MCT wynikają z faktu, że z przewodu pokarmowego wchłaniają się bezpośrednio do żyły wrotnej, a do ich trawienia w odróżnieniu od pozostałych kwasów tłuszczowych nie jest konieczna lipaza i żółć. Dlatego też olej MCT często stosowany jest w stanach chorobowych organizmu, przebiegających z upośledzeniem wchłaniania tłuszczów. Kwasy tłuszczowe MCT wchłaniają się do krwioobiegu bardzo szybko (podobnie jak glukoza), a do spalenia potrzebują dwukrotnie mniej tlenu niż pozostałe kwasy tłuszczowe. Charakteryzują się dwukrotnie większą energią spalania (8,3 kcal/g) niż węglowodany czy białka (4 kcal/g), co jest przyczyną zwiększonej termogenezy organizmu (podniesienia jego temperatury). Bardzo szybkie wchłanianie i przekształcanie oleju MCT pozwala na oszczędzanie zapasów glikogenu mięśniowego podczas treningu sportowego. Kwasy MCT spowalniają ponadto przewodzenie kompleksu motorycznego organizmu, co wydłuża czas kontaktu śluzówkowego pokarmu, a przez to poprawia jego wchłanianie. Stwierdzono m.in. korzystny wpływ oleju MCT na absorpcję witaminy E, wapnia i magnezu. Olej MCT nie podnosi poziomu ogólnej ilości cholesterolu we krwi, natomiast reguluje wzajemny ilościowy udział poszczególnych jego frakcji, podwyższając zawartość frakcji HDL (korzystnych) obniżając równocześnie udział frakcji niekorzystnych (LDL).

OLIMP MCT polecany jest jako:
- źródło szybkiej energii niezbędnej podczas wysiłku fizycznego sportowców i osób aktywnych fizycznie,
- czynnik wzmagający przemiany anaboliczne, a ograniczający procesy kataboliczne masy mięśniowej,
- czynnik sprzyjający redukcji tkanki tłuszczowej,
- czynnik regulujący we krwi udział poszczególnych frakcji cholesterolowych (HDL.LDL).

Skład MCT Oil 100 g 1 łyżka stołowa
(ok. 15 ml=14 g)
Wartość energetyczna 3470 kJ (830 kcal) 485,7 kJ (116,2 kcal)
Białko
Węglowodany
Tłuszcz ogółem,
– w tym kwasy tłuszczowe MCT: 0 g
0 g
100 g 0 g
0 g
14 g
kapronowy (C6:0)
kaprylowy(C8:0)
kaprynowy (C10:0)
laurynowy (C12:0) 2 g
50–65 g
30–45g
3 g 280 mg
7000–9100 mg
4200–6300 mg
420 mg
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
wkleilem z pewnej strony.... dalbym Ci normalnie link do tego z kreatyny.pl ale jak wiesz sklep na razie nie dziala :(

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-400ml-2,p.html


  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
pieknie skopiowane %-)
  • 0
Pozdrawiam Strong

bandzioR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
no no no ash mi szczeka opadal hehe dzieki avanger, no to ladnie :P a teraz pytanie ile takie cos mzoe kosztowac i jak cos to jakie jest dobre zeby go... nie kupywac??? Ten olej ma podobne dzialanie jak BCAA a plynie? bo wlasnie wrocilem ze sklepu i widzailem BCAA za 50zl 1l
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
wedloog mnie to jest bdb, czułem po oleju rozgrzanie i momentalny przyplyw energi

prawdopodobnie przyczyną mojego krwotoku nie byl olej tylko fusafugina(ale niestety mam za maą wiedze, qrde ja chce na studia )
  • 0
Pozdrawiam Strong

bandzioR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
czyli mam brac BCAA czy ten olej???
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutarol???
olej ja radze :)
  • 0
Pozdrawiam Strong


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024