Skocz do zawartości


Zdjęcie

creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Lasuch 102
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
kupilemkreatyne z tauryna mix proszek ze sklepu kreatyna oczywiscie i mam dodatkowo tauryne w kapsulkach po 500mg czy moge brac dwa razy dziennie mix cretki z tauryna 1 porcja przed treningiem a drupa po treningu i do tego rano jedna kapsilke tauryna i dwie przed treningiem ? czy starczy mi to co jest w tym mix ?
diekuje z gory za szczere odpowiedzi i wskazowki :)
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
zkoncz najpierw jedna tauryne, potem zaczniesz druga. jak bierzesz w kapsulkach to 2 na czczo rano i 2 po treningu. co do dawkowania krety to juz bylo duzo o tym tematow. niektorzy mowia ze 5g rano wystarczy.... pzdr
  • 0

Lasuch 102
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
chcialbym sie rowniez dowiedziec czy zostalem wprowadzony w bladnaciagniety czy sam nie rozumie zestaw w sklepie kreatyna kupiony za 169 zl pisze tak SPRAWDZONE POŁĄCZENIE
KREATYNA + TAURNYA + HMß + DEXTROSE
oraz co sie dowiaduje
Zestaw wystarczy na 36 dniowy cykl !!!
Zyskaj 6kg czystych mięśni
ok z tym 6 kg masy to wiem jak jest nie trzeba mi tlumaczyc ale jak ma mi starczyc kreatyna 280 g na 36 dni biorac po dwa razy dziennie po 6.5 g jak pisze instrukcjana opakowaniuprzy tym cyklu oraz jak ma mi starczyc DEXTROSE
500 g na 36 dni gdy na opakowaniujest dawka 30 g 1 porcja do kreatyny co starczy mi na 16 porcji kraty starczy mi na 43 porcje co daje 21 dni i nieszczesne hmb ktore starczy jako jedyne na 36 dniowa kuracje czyli ykl czyli 36 dni hmb kreta na 21 dni a dexna od 8 do 16 zalezy czy raz dziennie czy 2
a moze nie wiem jak sie to stosuje albo informacje na opakowaniach sa bledne albo nabili mnie w butlke ?sam nie wiem nic nie mowie prosze o podpowiedz i nakierowanie na rozwiazanie tego zestawu na 36 dni dziekuje i przepraszam ze wogle z innej beczki niz temat ale mnie to nurtuje oto link do zestawu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Lasuch 102
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
masz racje kolego co do dawkowania ze 5 gram starczy i nie mowie ze nie ale jak wczesniej pisalem ze to mix z tauryna dlatego bieze sie 6.5 g po niewaz zawiera on 5 g krety i 1.5 tauryny i wszystko sie juz wyjasnilo :) a co do kapsulek to mowili mi ze 1 rano naczto a 2 przed treningiem 1 godzinke przed !!!!!! a nie po !!!!!!!!!! no chyba ze wyczerpujacy to rano rowniez dwie ale to wszystko to wiem tylko czy moge rano jedna przed treningiem 2 i oprucz yego ta krete z tauryna ? czy to nie bedzie za duzo a moz tylko ten mix jest wystarczajacy o to mi chodzi dziekuje z gory za odpowiedzi i wypowiedzi pozdrawiam
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
aaa to tauryna jest juz z ta kreta... to takie buty. wydaje mi sie ze jak w jednej porcji jest 1.5g to wystarczy. co do dawkowania tauryny to WBD mowil mi zeby brac 2 razy dziennie po 2 kapsy, raz na czczo i 2. raz po treningu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu jest dokladny link jak chcesz sprawdzic.pzdr
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
kreatyne dawkuj 6.5g na dzien [teningowy 6.5g po treningu, nietreningowy 6.5g rano naczczo] Dextoze dodaj ok 50g po treeningu - w inne dni sobie odpusc
Tauryne mozesz dodatkowo dodac ;-) ale starczy to co masz w mixie
jak cos to np 2 kabs rano[dni treningowe] i 2 kabs przed trenindiem
a w dzien nietreningowy mozesz 1 kabs dolozyc rano naczczo do kreatyny

Dokonales trafnego wyboru zakupuja ten zestaw - jest naprawde ok:)
uluz jeszcze diete [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a bedzie git :D
  • 0
[you]
pozdro :P

Lasuch 102
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
oki teraz rozumie moze starczy ale pisza ze krete brac najlpiej dwa razy dziennie przed treningiem i po treningu ???????????
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
branie kreatyny przed i po treningu zmniejsza nadkompresacje w dawce potreningowej,
a na dodatek 5g-6 na dzien spokojnie wystarcza
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: creatyna mix proszekz tauryna + tauryna osobno kapsulki ?
na opakowaniu pisze tak, aby jak najszybciej sie skonczyla puszeczka i zebys jak najszybciej kupil druga :D wiec posluchaj sie mnie i bierz 6.5g dziennie
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024