Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odstawiać??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Tedi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domu
  • Zainteresowania:posiada:)

Napisano Ponad rok temu

Odstawiać??
hej
biore kreatyne + hmb + tauryne + dexstroza

od dwóch dni mam wysoką temperature i strasznie boli mnie gardło
narazie nie kłade sie do łuźka
mam przerywac cykl czy dalej to ciągnąć??
  • 0

Lasuch 102
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstawiać??
czy kupiles ten zestaw w sklepie kreatyna za 169 zl a hmb dokupiles ? bo ja zamowilem to samo dokladnie i czekam na paczke mam nadzieje ze wszystko z tym jest oki z ta DEXTROSE poniewaz ona jest chyba dodawana za darmo ? a gdzies tam przeczytalem w ogloszeniu tego zestawu ze w nienaruszony stanie opakowanie i nie wiem jak ma to rozumiec no pewnie ze ma bys w idealnym wiec nie rozumie ?!
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstawiać??
tedi - odloz i wykuruj siem... (tylko postaraj siem bez antybiotykow bo po nich strasznie sila spada; ale ostatecznie to zdrowie jest najwazniejsze...)
jak bedziesz to dalej ciagnal (biorac pod uwage, ze chodzisz dalej na silownie) moglbys zach. jeszcze powazniej i wtedy antybiotyki jesio wieksza temp. a co za tym idzie pocenie siem odwodnienie kom. spadek masy ciala i sily przede wszystkim (ost. jak bylem przez tydzien chory to przez 1,5-2miechy odrabialem straty ;[ ; dod. zawsze moglbys zaslabnac na silce i... kto wie...

lasuch - nie boj zaby ;) mialem dekstroze (przy krecie 200mesh) - dobra jest tu na kreatyna.pl nie ma przekretow :PPP
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstawiać??
przy kreatynie zdazają sie choroby, spowodowane to jest oslabieniem systemu immunologicznego, dlatego do krety polecam glutamine, znacznie zmniejsza ryzyko choroby
  • 0
Pozdrawiam Strong

Tedi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domu
  • Zainteresowania:posiada:)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstawiać??
Dzieki za porade
zdrowie najważniejsze
chyba sprawie sobie tą glutamine
jescze raz dzieki all
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024