Skocz do zawartości


Bulk z Naturell


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_izo_*

Guest_izo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Bulk z Naturell
Witam!

Zakupilem Bulk firmy Naturell [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pije to wedlug zalecenia 2x szklanka mleka i ok 20gm preparatu, chodzi mi glownie o przyrost masy, chce przytyc, co sadzicie i tym produkcie ? wyjdzie cos z tego po miesiacu , dwoch ? trzech ?

Pzdr

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
radze brac 2 razy dziennie po 50g, czy wyjdzie cos tego to zalezy od diety.
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Suple naturella sa g***iane :?
Biorac tak jak zalecaja - nie wiele osiagniesz - posluchaj stronga dobrze mowi (co najmniej 2x50g)

wyjdzie cos z tego po miesiacu , dwoch ? trzech ?

Po czterech cos moze wyjdzie %-) ;)

Izo - wg. mnie wcisnij to jakiemus lamerowi zachwalajac to (po prostu sprzedaj) i kup cos lepsiejszego - jak bylem mlody i glupi tez kupilem naturella - wyrzucona kasa w bloto :? )
Podaj swoje dane (wzrost, wiek, staz, ew. stopien otluszczenia) to cos sie doradzi - ale tak czy tak to w pierwszej kolejnosci jak chcesz nabrac na siebie zainwestuj w diete.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_izo_*

Guest_izo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
wzorst ponad 170 waga ok 60kg :( wiek 22 lata, chodzi mi glownie o mase, nie mam czasu na cwiczenia pracuje 5x w tygodniu, wiec co bys doradzil avanger?

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Doradzilbym wygospodarowac co najmniej 4,5h tygodniowo na silownie...
Typ pracy - zapewne siedzacy... Ile godzin spedzasz w pracy???

Bulk jest raczej nie dla ciebie - lepszy bylby gainer (np. olimp mct ;))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Chodz na silownie co najmniej 3x w tyg. po ok.1,5h - bedziesz mial efekty!

jak pracujesz pon.-pt. to na silke na peno mozesz isc w sobote (i w piatek... ew. jesio w niedziele jak jest u ciebie otwarta i moze jakis dzien w tyg. by pasowal?), proponuje tez zabrac sie za diete. (wiecej w dziale odzywianie). Przy dobrej diecie, treningu i umiejetnej suplementacji - beda stosunkowo szybkie efekty (szczegolnie na poczatku) - zrob to dla siebie i dla swojej kobiety ;) - zacznij cwiczyc! :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell

nie mam czasu na cwiczenia pracuje 5x w tygodniu

ty wogóle nie masz zamiaru ćwiczyć czy tylko mam mało czasu na trening???
  • 0

GośćGuest_izo_*

Guest_izo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
typ pracy nie siedzacy, tylko ficzyny :D powiedzmy ze bym zaczal chodzic na silke np raz w tygodniu (weekend) czy znajdujacy sie tam "trener" doradzi co i jak, czy wezmie kase :D i co to ten gainer, jestem zielony w te klocki. podajcie co kupic

thx

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Raz w tygodniu to za mało, przynajmniej 2x. Czas powinieneś znaleźć gdyż na siłowni niemusisz siedzieć cały dzień, dla początkującego 75min treningu wraz z 15-sto minutową rozgrzewką zupełnie wystarczy. Jak pójdziesz na siłownię to napewno będzie ktoś kto ci doradzi. Gainer to mieszanka węglowodanowo - białkowa, bardzo pomocna przy budowaniu masy. Gainer napewno ci się przyda np.mass xxl lub Olimp Gainer MCT 3000g. Poza tym zapraszam do działów trening, odżywianie oraz suplementacja, poczytaj trochę, popytaj ludziska, ułóż dietę i plan oraz zakup odpowiednie dla ciebie suplementy i dziel się z nami efektami.
Pozdro
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
nie martw sie - instruktor poradzi ci za darmo :)

Ja proponuje co najmniej 2x w tyg. (bo inaczej nawet karnet sie nie oplaca kupowac %-))

Fizyczny... tyle dobrze-a mozna prosic dokladniej??

Z suplementow gainer - odzywka weglowodanowo-bialkowa (najczesciej w proporcjach 4:1) dla ludzi o szybkim metabolizmie chcacych nabrac masy.
Polecam Trec mass xxl, czy olimp mct
bierze sie ok. 150g dziennie 3x50g na 0,5l mleka

Zabierz sie za diete i cwicz oczywiscie na mase. (diete mozesz dostac w forum odzywianie, trening ma mase w treningu - choc oczywiscie na poczatku trening obwodowy - ogolnorozwojowy tj. 2 cwiczenia po 2-3 serie na kazda partie miesni...ale to tez chyba jest w tamtym forum)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
min. 3-2x w tygodniu
gainer mct olimpu :D
  • 0
[you]
pozdro :P

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
ava i anar wy to robicie specjalnie zeby gaineroow mct braklo %-)))

izo, mozesz trenowac ogoolnorowojowo, ale trzeba bedzie najmniej 2 razy w tygodniu.
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
strong - eee... cos Ty %-)))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_izo_*

Guest_izo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Dzieki wszystkim za odpowiedzi !

Ale teraz musze wybrac co i jak?

Wiec moze ktos napisac (jakas madra i sprawdzona glowa :D) co kupic dokladnie, i jak to brac w stosunku do cwiczen ? i apropo cwiczen, moga to byc cwiczenia w domu np: drazek, papki, brzuszki itp ? bo pawdomowiac niechce mi sie chodzi na silke, chce tylko zlapac masy i zeby to jako tako wygladalo :D

aha i do czasu zanim zbiore wszystkie skladniki brac tego bulka ?

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Olimp Gainer MCT 3000g - 3 razy dziennie po 50g, najlepiej z mlekiem => [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Olimp Tauryna 100 kaspsułek - 2kaps. przed śniadaniem, i 2kaps. po treningu => [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

na początek to w zupełności wystarczy, ale jak ci będzie za mało to masz jeszcze
Trec Nutrition HMB 220 kapsułek - rano po przebudzeniu 2 kapsułki, bezpośrednio po treningu 2 kapsułki oraz przed snem 2 kapsułki => [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

w dni treningowe bierzesz te produkty w tych samych porach co w dni treningowe

moga to byc cwiczenia w domu np: drazek, papki, brzuszki itp ?

polecam siłkę, trener będzie cię instuował, dowiesz się jak ćwiczyć i unikniesz błędów w ćwiczeniu, a pozatym będziesz zmuszony ćwiczyć a nie obijać się jak będą patrzeć na ciebie ludzie
Jeżeli jednak stać cię na zakup ławeczki skośnej, porządnej sztangi łamanej i prostej, haneteków i odpowiednich obciążeń to nie widzę żadnych przeszkód(polecam kupić użyeane, nawet jak zrezygnujesz po jakimś czasie to po podobnej cenie możesz odsprzedać)

jak bulka nie otworzyłeś i znajdziesz kogoś kto go kupi to sprzedaj, a jeżeli otworzyłeś to bierz jak si polecił strongbart

p.s. zarejstruj się na forum to otrzymasz rabat 5% na zakupy na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (pamiętej wtedy że zamawiając jakiś produkt należy wpisać w miejsce uwagi swój nick)
jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj bo mi się nudzi :P
pozdro
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
moim zdaniem zapisanie sie na silownie byloby podstawą w domu nie dasz rady cwiczyc wszystkich miesni, i treningi nie beda efektywne.
  • 0
Pozdrawiam Strong

oizo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Witam to ja izo tylko juz pod swoim nickiem.

Zaczynam rozgladac sie za silownia z intruktorem, 2x w ttygodniu powinno stykac ?

co do preparatow to wezme se pod uwage te co mi podales idolu, ale tez zoabcze co mi powie "intruktor"

pzdr
i thx all za rady, macie jescze jakies?

co do bulka to juz otworzylem i pije 2x po 4lyzki stolowe z mlekiem.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bulk z Naturell
Powiedz co ci polecil instruktor.

Wg. mnie nie bierz nawet pod uwage hmb. Nie ma sensu w twoim przypadku (jak masz cos kasy do dokup jeszcze gainera mct ;))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024