Skocz do zawartości


Czy odrzywki szkodza???????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Daniel.wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Zo(L)iborz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Football,Hooligans

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy odrzywki szkodza???????
JA sie domaga większych obrazków pod nikami chociaz jedyne co u wsztkich iwdze to czerwony krzyrzyk ale takie zeczy mogą by aby kolorowe :D
  • 0
GG: 3998404

KAFR
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim
  • Zainteresowania:sport muza

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy odrzywki szkodza???????
sora że nieodpisywąłem miałem awarie systemy w kompie a wiec tak :
brałem to 3x dziennie po 1 kaps zjadłem tego z 40 kaps .... sprzedałem to w piz*** . nic mi to niedało nic niezauważyłem
objawy : w nocy niemogłem wogule spac chodziłem jak niedod*** raz miałem drgawki a po odłożeniu uzpokoiło sie
  • 0
kafr

JAROCH
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojnowice
  • Zainteresowania:sport, informatyka, elektronika, i oczywiście fajne dziewczynki i imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy odrzywki szkodza???????
Wie ktoś jeszcze coś na temat tego dibencozide??? Chyba nie zmodyfikuje tej poprzedniej wypowiedzi bo byłem jako gośći chyba nic nie zrobie ale dzięki za upomnienie :D
  • 0
JAROCH

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy odrzywki szkodza???????
jak dostarczasz org. duzo wit. c to jego dzialanie slabnie, jak chcesz kupic to jest sens jedynie z bialkiem lub gainerem (troszku osob chwali sobie osiagniete w ten sposob efekty - dibencozide intensyfikuje ich dzialanie zwielszajac laknienie oraz przyswajalnosc bialek i ww.) - w gruncie rzeczy to zmodyfikowana wit. b12 (ktora ja osobiscie polecam - mozna brac profilaktycznie i nie tylko ;))
Wg. mnie jak za te pieniadze mozesz sprobowac (i powiedziec mi co ci to dalo ;)) ale jak napisalem z bialkiem lub gainerem...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024