Skocz do zawartości


Multisterol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ZaiX_*

Guest_ZaiX_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Multisterol
Witanko!!! Zamówiłem kiedys zestawik...HMB+creatinka....przysłali mi HMB+Multisterol. Nie wiem co to jest. Nie moge nic na ten temat znaleść..jek dawkowac na co działa.....i z czym najlepie..Może ktoś słyszał....Help...


[Moderowano Kreatyna.pl: Produkt nie został zakupiony w sklepie Kreatyna.pl, wyjaśnienie poniżej]


Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
jakiej firmy ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ZaiX_*

Guest_ZaiX_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
Multisterol- firma FARM_TECH. Znalazlem to w jakiejs gazecie Kulturystycznej....ale nie mam do tego zaufania i nic w necie o tym znaleSC nie mogę!!!!!!!!!!

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
skoro nie masz zaufania to po co kupowales?
  • 0


GośćGuest_ZaiX_*

Guest_ZaiX_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
Nie zamawialem multisterolu. po prostu zrobili mnie w konia..Nie wiem co to jest......do tego piszą ze zawiera hormon wzrostu hGH.....Mam trohe stracha , bo nigdzie nie moge znaleśc info na ten temat...

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
aha. oki postaram sie cos znalesc na ten temat
  • 0


gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
rzeczywiscie nie ma nic na ten temat w sieci tzn na polskiej kategorii jezykowej, moze na opakowani jest napisany jakis adrew www. sprawdz
  • 0


kkk1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kreatyna.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
ZaiX napisz gdzie zamawiales, bo napewno nie na kreatyna.pl, czekam na odpowiedz, w przeciwnym wypadkukasuje post, traktujac to jako dziłanie konkurencji

Ngdy nie mnielismy produktow firmy Farm-Tech. Zawsze wysyałamy to co powinno być, jeśli nastąpiła pomyłka to wyjaśniamy z kupującym i odkręcamy transakcja z rekompnesatą

Dodam że firma Farm-Tech już nie istnieje, toczą się przeciwko niej postępowania sądowe. W sprzedaży miała kreatyne, HMb, Multisterol i inne pseudosterydy. W praktyce okazało się że w kapsułkach znajdował się stearynian magnezu - wypełniacz kapułki o efekcie placebo :-D
  • 0

kkk1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kreatyna.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
Przeczytałem drugi raz uważniej i już wiem ;-)
Zamowienie złożyłeś z ogłoszenie ktore znajdowało się w Kulturystyce i Fitness. No coż, dałeś się nabrać :-( Tak jak pisałem wyżej, Firma Farm-Tech nie istnieje

Myślę że następnym razem zamówienie złożysz w sprawodzym sklepie na sprawdzone suplementy. Zapraszamy http://www.Kreatyna.pl
  • 0

GośćGuest_ZaiX_*

Guest_ZaiX_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Multisterol
I wszystko jasne ..Zrobiłem się na szaro. A teraz mam kapsułeczki z jakimś paskudztwem. Dzięki za informacje i odpowiedz na nutrujące mnie pytanie. Pozostaje mi tylko zmądrzec i zamawiać suplementy na sprawdzonych stronach i u sprawdzonych dostewców, np. w KREATYNIE.
Jeszcze raz wielkie dzięki.........!!!!!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024