Skocz do zawartości


Zdjęcie

PoMoCy pliss


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

LoL1418048738
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PoMoCy pliss
Wiec tak mam 17 lat 174cm wzrostu i waze 74 kg estem raczej ubity, srednio zatluszczony, ale musze uwazac bo tluszcyk sie mnie chetnie chyta. Zorganizowalem sobie z funflami silownie taka zdeka amatorska ale na poczatek wystarczy mamy gryf i obciazniki laweczke i hantle. Prosilbym zeby ktos z bardziej doswiadczonych powiedzial mi jak mam cwiczyc na poczatek jakie cwiczenia wykonywac tylko bez zadnych tajniackich nazw bo sie nie znam a nie kcialbym kaleczyc tego rzemiosla. A i esce jaka odzywke moge zastosowac (czy moze to byc kreatyna) , czy na poczatku mozne od razu staosowac takie suplementy. I jak sie Kreatyna ma do spozywania alcoholu i czy wogole mam jakies skutki uboczne. Z gory dzianx 4ALL
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
Później - postaram się pomóc!
Bądź cierpliwy!
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss

Wiec tak mam 17 lat 174cm wzrostu i waze 74 kg estem raczej ubity, srednio zatluszczony, ale musze uwazac bo tluszcyk sie mnie chetnie chyta.
Zorganizowalem sobie z funflami silownie taka zdeka amatorska ale na poczatek wystarczy mamy gryf i obciazniki laweczke i hantle. Prosilbym zeby ktos z bardziej doswiadczonych powiedzial mi jak mam cwiczyc na poczatek jakie cwiczenia wykonywac tylko bez zadnych tajniackich nazw bo sie nie znam a nie kcialbym kaleczyc tego rzemiosla.

Patrz link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Trening ogólnorozwojowy - w razie wątpliwości pytaj.

A i esce jaka odzywke moge zastosowac (czy moze to byc kreatyna) , czy na poczatku mozne od razu staosowac takie suplementy. I jak sie Kreatyna ma do spozywania alcoholu i czy wogole mam jakies skutki uboczne. Z gory dzianx 4ALL

Na początek polecam dietę, to podstawa, dieta jest więcej warta niż sam trening! Śmiem twierdzić...
Kreatyne - zastosuj jak będziesz miał zastój. Czyli pomimo diety, etc. nic nie będzie rosło.
Po pewnym czasie możesz wrzucić do diety bulki, czyli odżywki o stosunku węglowodanów do białka: 1:1, a dokładniej w 100g masz 50g białka i 50g węglowodanów.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to nie zwlekaj - postaram się pomóc.
Pozdrawiam WBD
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
odzywki mozesz brac juz napoczątku jako uzupełnienie diety

kreatyna z alkoholem nie idzie w parze alkohol powoduje efekt jojo - odwadnia i powoduje katabolizm
  • 0
Pozdrawiam Strong

LoL1418048738
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
Jak bede miec esce jakies watpliwosci to zapytam
  • 0

LoL1418048738
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
wlasnie wpadlo mi do glowy esce jedno pytanko wspominalem ze mam sklonnosci do gromadzenia tluszczyku. Czy uzyskal bym jakas poprawe jego spalania stosujac jakis reduktor tlusczu, czy to wogole dziala ??

Pozdro dla Wszystkich
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
reduktory tluszczu dzialaja[tzn.spelnia swoje zadanie] tylko i wylacznie z wlasciwym postempowaniem zywieniowo-treningowym [dieta redukcyjna+trening aerobowy]
  • 0
[you]
pozdro :P

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
przy redukcji tluszczu te spalacze są bardzo przydatne i wraz z dietą dają bdb efekty.
  • 0
Pozdrawiam Strong

LoL1418048738
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PoMoCy pliss
Thx za inf Pozdro 4 ALL
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024