Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko/gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko/gainer
Witam. Miałem juz wczesniej brac cos z w/w, ale postanowilem jak narazie cwiczyc "na sucho". Powoli sie konczy "moj" drugi miesiac i zamierzam na koniec sierpnia dokonac pomiarow {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif. I tak sobie myslalem, ze jeszcze wrzesien bede cwiczyl bez odzywek (albo dluzej to sie okaze, czy efekty bede jeszcze jakiekolwiek widoczne). I wtedy jesli efekty beda znikome, zabiore sie za jakies bialko albo gainer. Mysle sobie ze skoro waze teraz 67kg przy wzroscie 172 to lepszy okaze sie gainer, bo masa by sie przydala, a po bialku chyba nie zdobede jej tyle co po gainerze. Oczywiscie diete mam. Jeszcze jedno: Jezeli w pazdzierniku zaczne 'łykać' gainer-a to po zakonczeniu miesiecznego ""cyklu"" spadnie mi duzo z tej zdobytej masy po gainerze? (np. zdobede 5kg jest taka mozliwosc ze spadnie 3kg? jezeli przestane brac w kolejnych miesiacach) Wiadomo, "roznie dziala na roznych".

PS. Jaki gainer polecacie, moze sami cos braliscie, piszcie co dobre. Najelpiej cos o nieskiej cenie a wysokiej jakosci {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Z tego co piszesz, naprawdę przyda Ci się gainer, jak przestaniesz brać nic nie spadnie, spadnie jeżeli bilans diety będzie ujemny możesz na początek mass xxl sobie dać {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Dziękuję B)
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Po gainerze nic nie spadnie, po koksie spada {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
A co myslicie o innych gainer-ach, takich jak:

Americana-Mass gainer
Vitalmaxa-Whey Pro 1 lub 2
Activita whey gainer plus authentic, whey best mass authentic ITP

Ktora z tych firm mozecie polecic, a ktora zdecydowanie odradzic?. Moze ktos czegos probowal z w/w i ma jakies 'wspomnienia'.

Czy najlepiej przyjmowac Mass XXL w moim przypadku (tzn.trzy miesiace 'na sucho') Czy mozna to zastapic jakims innym gainer-em? Wiadomo na kazdego dziala cos innego.

PS. ile mozna zdobyc masy po gainerku, wiem wiem zalezy od organizmu, jest jakis przedzial, tzn. od np.3-5kg.

Czy moge w zamian Mass xxl przyjmowac cos tanszego, ale ne kosztem efektow.
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
MASS XXL mój kolega brał. no niestety on pewnie raz wzioł raz nie, diety też niemiał i nic nie przytył;/ ale VItalMaxa lepiej bierz
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Vitala 1 czy 2? Wiem ze roznia sie cena, zawartoscia białka i węgli. Wiec lepiej na zlapanie masy 1.
Do tego jestem hardgainerem to przyda sie wiecej tych wegli:)
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Dobra, jak mam juz ten gainer...jak go spozywac:

Bezposrednio po treningu jak wypije to moge dodatkowo zjesc jakiegos banana, czy wypic jogurt, czy raczej za wiele to nie da i sam gainer zdecydowanie wystarczy (ze wzgledu na ilosc wegli itp)?
...mamy jedna porce

Mozna wypic po sniadaniu?
...druga

Hmm trzecia porcje mozna dac gdzies przed kolacja?

Czy czas tu gra role, w sensie: godzine przed kolacja, pol godziny po sniadaniu, itp itd itp...?!

Producent radzi 2-3 porcje. Wzgledem czego dobiera sie ilosc porcji?
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Po treningu pijesz gainera, i posiłek potreningowy ma się składać z białka oraz węgli
gainera pije się między posiłkami jesto n uzupełnieniem diety


Przed kolacją gainer nie za bardzo bo wegle na noc się nie spożywa


Producent radzi 2-3 porcje. Wzgledem czego dobiera sie ilosc porcji?
Względem niedoborów w diecie
  • 0
Paweł W.

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Czyli gainer bezposrednio po treningu?... z tego wynika (co piszesz)???. A posilek po treningowy mam zjesc okolo 1h po treningu?

Skoro pomiedzy posilkami, to moge np. zjesc sniadanie, odczekac z 1h i wypic? A druga porcje np. po obiedzie ok.1h, a pozniej (czyli okolo 2h) posilek przedtreningowy...nastepnie trening, trzecia dawka po treningu 'odrazu' i posilek potreningowy 1h po treningu. Na koniec kolacja.

Zgadza sie?

Wiem, ze gainer sie pije 'pomiedzy posilkami', to nawet pisze na opakowaniu {SMILIES_PATH}/icon_neutral.gif .

I dlatego zadalem pytanie czy pomiedzy posilkami znaczy:
Jak posilek A mam o np. 9, a B o 12 to czy gainera mam przyjac-miedzy posilkami-w sensie: 1h po posilku czyli 10 czy 2h...itp, BADZ TEZ czy moge zalac sie gainerem odrazu po posilku...
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko/gainer
Dzieki {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif. reSPECT.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024