Skocz do zawartości


Zdjęcie

co i czy zaczac brac....?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

piot3r
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co i czy zaczac brac....?
Witam
napewno na forum powstalo wiele postow na ten temat, lecz chcialbym dowiedziec sie czegos co dotyczy mojej osoby.
a mianowicie chodzi mi o to czy dalej mam cwiczyc na "sucho" czy zaczac brac jakies odzywki?
moj trening skupia sie bardziej na masie do 8 powtorzen w serii i staram sie przeprowadzac progresje ( zwiekszanie ciezaru z kazdakolejna seria).
cwicze ok. 5-6 miesiecy, wazylem 74-75 teraz waze 78-79, w bicepsie mialem 32cm teraz 35cm, na sztandze podnosilem 60 teraz 70-72kg, wzrost ok. 185
po tych paru miesiacach miesnie bardziej mi sie wyrzezbily, no i troszke powiekszyly..... lecz chcialbym wiecej..... i tu nasuwa sie pytanie czy taki przyrost masy w takim czasie to duzo czy malo? czy da sie wyciagnac wiecej bez odzywek? a jesli potrzebne sa do tego jakies odzywki...... to jakie?? lub zastosowac sie do jakiejs konkretnej diety... bo jesc jem duuzo ale mam szybka przemiane materii...
co do tych odzywek to prosilbym podac od razu orientacyjna cene (taka w miare;p) i na ile czasu starcza...
z gory dzieki za odpowiedzie.... jesli bedziecie chcieli wiedziec cos wiecej to pytajcie...
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: co i czy zaczac brac....?
Jeśli chodzi o wyniki, to ja podnoszę 70 a ćwicze dopiero 3 miechy (tyle podnosiłem w 2 miesiące ćwiczeń, teraz nie wiem). yniki są słabe, mtyślę że to jest pzyczyną treningu, bo 8 powtózęn to jednak nie dużo, rób do 15 i zmniejszaj np. 2x15, 12,19,8 etc. (dział trening). Jeśli chodzi o dietę to musisz najpierw na niej sie ksupić. Bo odżywki i suple to uzupełnienie, a co Ty chcesz uzupełniać?
  • 0
Paweł W.

piot3r
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co i czy zaczac brac....?
chodzi mi glownie o to zeby przybrac teraz na masie.... jak najwiecej... sila nie jest tak wazna... sile bede robil pozniej.... narazie.... to masa masa masa....a tyle powtorze (15) to nie przypadkiem bardzioej cwiczenia rzezbiace??
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co i czy zaczac brac....?
A nie chcesz hoolistycznego robic?
  • 0

piot3r
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co i czy zaczac brac....?

A nie chcesz hoolistycznego robic?



o co z tym kaman??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024