Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jabłczan czy Monohydrat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

spirt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jabłczan czy Monohydrat

Mam takie pytanie, bo mam zamiar zrobić masę do końca marca, noi w Sobotę wybieram sie do was do sklepu po odżywki, noi mam pewien dylemat, bo mialem zakupić Białko whey 100 i do tego kreatyne cm3, ale gadałem z kolega na siłowni on to bierze właśnie cm3 noi mowił ze czytał żeby najlepiej brać tego cm3 na sucho bez bialka tylko samo cm3, noi właśnie się tak zastanawiam, czy wziąć właśnie białko z tym cm3, czy może lepiej zakupić jakiś monohydrat i na tym monohydracie jechać ten cykl. Moim celem jest wiadomo masa mieśniowa, ale nie chcę się też zalac tłuszczem bo grywam z piłke nożną. Noi rozmawiałem z kolegami i oni właśnie też mowia zeby Sobie mono zakupić lepiej, bo ten cm3 jest na wytrzymałość i na siłe bardziej, ze masy na tym nie zbuduje miesniowej, tylko wejdzię bardziej w siłe, wiec prosił bym, o poradę, co lepiej zrobić zakupić białko whey 100 i cm3 czy jakiś monohydrat lepiej do tego, dodam również że bede brał z białkiem i kreatyną bcaa które mam już zakupione, z góry dziekuję, Pozdrawiam


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jabłczan czy Monohydrat

Kreta to kreta działa tak samo nie oczekuj różnic w postaci przyrosu siły i masy bo to jest kreatyna..... i po tym bardziej w mózgu sie wydaje że działa niż w mięśniu.

 

Nikt sie nie chce zalac tłuszczem dlatego trzeba pilnowac diety kreatyna nie ma tu nic do rzeczy....

 

Jezu chryste.... kreatyny wchłaniaja sie najlepiej z białkiem z weglami gorzej a solo to cie może co najwyżej przesrać.....

 

Najlepiej zakupić kurczaka i ryby a nie zafajdane białko w prochu. Siłe buduje sie treningiem pod to ukierunkowanym a kreatyna ci jej nie podnisie w zauważalny sposób.

 

A my nie mamy sklepu to jak sie do nas wybierzesz ? :o

BCAA na masie = strata kasy bcaa to zwykłe białko zjesz 1 jajka na twardo i masz najlepsze aminokwasy jakie natura stworzyła.... ale nie lepiej zjeśc BCAA i czekac na cud :E


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024