Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bartiss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :39,5
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

POMOCY!!!!!!!!!!
Panowie chodzi mi o zrzucenie z siebie paru kg. prosil bym o jakas dietke. chodzi mi o to aby zrzucic jakies 5-7 kg
wzrost : 190cm
wiek: 17 lat
waga:96 kg
jakas taka najprostrza dietka
  • 0
GG: 2962346

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!!!!!!!!!!

Panowie chodzi mi o zrzucenie z siebie paru kg. prosil bym o jakas dietke. chodzi mi o to aby zrzucic jakies 5-7 kg
wzrost : 190cm
wiek: 17 lat
waga:96 kg
jakas taka najprostrza dietka


Ogranicz jedzenie przede wszystkim. Unikaj cukrów prostych zawartych w slodyczach, unikaj tłustych potraw. Zacznij biegać, jeżdzić na rowerze, chodzić na basen i będą efekty. I nie objadaj sie wieczorem, kolacja musi byc lekko strawna i jak najwiecej bialka powinno byc w kolacji.
  • 0

Mar1uszeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!!!!!!!!!!
Dieta -

Warzywa i owoce ( z przwagą warzyw. Owoce mają wysoki I. G - jedzone w duzych ilosciach wcale nie odchudzają)
Wszystko co słodzone odstaw na bok.
Pij herbate zioloną i mleko 0%
Nie rezygnuj z ziemniaków w najprosteszej postaci. Ziemniaki nie tucza. Tuczą tylko składniki jakie do nich dodajesz ( sosy itd)
Zero Chipsów , ani podobnych rzeczy. Trzymaj sie z daleka od MC' Donald :D
Pij duzo wody mineralnej , najlepiej niegazowanej.
Zero jedzenia w późnych porach.
Mimo tego ze sa wakacje i okazje do Piwka sa czesto , raczej nie rób czestych wypadów na "zupke chmielową" bo nie jest ona wskazana przy diecie :D

Ćwiczenia -

Przy odchudzaniu nie ma co za bardzo ćwiczyc na mase. Jesli silownia to : małe obciążenie i duuużo powtórzeń.
Lepiej jednak wziasc sie za aeroby : rowerek , bieganie ( jest ci ciezko to szybki spacer) , skakanka ( nie musisz zamiatac jak ROCKY , ale powoli bedzie ci szlo coraz lepiej), pływanie. Pamiętaj że nawet sprzątanie mieszkania spala kalorie !! Zatem szukaj kazdej okazji do ruchu. Nawet kiedy oglądasz telewizje to odstaw pilot i podejdz do TV by zmienić kanał :D

Suplementy:

Polecam Thermo Speed Extreme 90 Tabs - wystarczy na jakies 7 tygodni - efekt murowany.
  • 0
"Nigdy nie stój jeśli możesz siedzieć , nigdy nie siedź jeśli możesz leżeć , nigdy nie leż jeśli nie idziesz spać" - Jesse Marunde [*]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024