cena 30zł zostało z puszki 1.2kg chetni pisac tu lub na pf to podeśle zdjęcie lub filmik ile to tam tego jest na wadze i co tam jeszcze chcecie.
Temat zamieszczam tutaj ponieważ dział "ogłoszenia" jest jeszcze nie gotowy
Napisano Ponad rok temu
cena 30zł zostało z puszki 1.2kg chetni pisac tu lub na pf to podeśle zdjęcie lub filmik ile to tam tego jest na wadze i co tam jeszcze chcecie.
Temat zamieszczam tutaj ponieważ dział "ogłoszenia" jest jeszcze nie gotowy
Mateusz Pawlak ![]()
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Sprzedam! Sztanga+dwa hantle+50 kg nakładu. Tanio! |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
Kulturystyka wynaturzenie? (wydzielony z wymaorzona sylwetka |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Sprzedam suple |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Mariusz Pudzianowski - "Tanio Skóry Nie Sprzedam" |
Sztuki walki |
|
|
||
Hakama Koei - sprzedam |
MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu