Witam wszystkich poraz pierwszy
Pytanie jak w temacie. Koncze cykla na Nitrobolonie czy moge przejsc odrazu na Tauryne czy trzeba miec przerwe.
Napisano Ponad rok temu
Witam wszystkich poraz pierwszy
Pytanie jak w temacie. Koncze cykla na Nitrobolonie czy moge przejsc odrazu na Tauryne czy trzeba miec przerwe.
Napisano Ponad rok temu
Suplementy to nie koks tu sie nie robi cykli. Tauryna? A po co ci to? W jakim celu?
Mateusz Pawlak ![]()
Napisano Ponad rok temu
możesz od razu wjechać
OK
dzieki za szybka odpowiedz
Napisano Ponad rok temu
Nie musze czytać rzeczy o których wiem. Jak myslisz że ci to bóg wie jak regeneracje , energie i wytrzymałość podniesie to sie nie łudź.
Lubicie faszerowac się bezwartościowymi suplementami ![]()
Mateusz Pawlak ![]()
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jaki trening jak ..Zielony.. |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening w AdG i Grupo Magia - czy istnieja jakies roznice? |
CAPOEIRA |
|
|
||
Jak bezpiecznie nosić nóż? |
CROSS-BUDO |
|
|
||
jaka łapa |
Humor |
|
|
||
Mięśnie brzucha - Jak dobrze robić i ile razy w tygodniu. |
Trening dla początkujących |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBookGuest_tomek0237_* - Ponad rok temu
Maly Koksik - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu