Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić ze swoim ciałem ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

lopez222
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zrobić ze swoim ciałem ?
Witam mam 188cm wzrostu ważę 77kg. Nie wiem ilu z Was tak ma lub miało ale ja jestem niesamowicie nieproporcjonalnie zbudowany. Mam na prawdę chude ręce (biceps 32cm), nogi i i ogólnie jestem "wąski". Nie miałbym problemu z wyborem planu treningowego gdyby nie moja talia. Przy takiej wadze powinienem mieć płaski brzuch i 0 cycków a jest odwrotnie. Oponka jest sporych rozmiarów a piersi jak u kobiety. Zatłuszczone, 0 mięśni. I Co z tego ze teraz chciałbym żeby mój bic, ręce, bary zwiększyło rozmiary jak przy takiej diecie za 3-4 miesiące będę wyglądał jak maskotka Michelin. Nie wiem kompletnie jakie kroki podjąć, żeby wynikło z tego coś konkretnego. Z drugiej strony gdybym zaczął redukcje po krótkim czasie moje ręce i nogi będą jak u anorektyka. Macie jakieś pomysły co robić. Z góry dziękuje za wszystkie konstruktywne odpowiedzi. 
 
 
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  • 0

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić ze swoim ciałem ?

zacznij redukcję, jeżeli będziesz jadł dużo białka i odpowiedni trening to, to co masz (czyli ręce itp.) ci zostanie a brzuszek i cyce się spalą :)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


GLP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:130
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić ze swoim ciałem ?

To że masz taką budowę jest sprawą genów, jeden ma więcej testosteronu a mniej estrogenu, zaś drugi odwrotnie - zupełnie niezależne od nas, tak więc trzeba cieszyć się z tego co się ma. Na twoim miejscu zredukował bym ostro tą tkankę tłuszczową - jeżeli nie będzie schodzić z brzucha to jedź dalej aż zacznie, bo to nie działa na zasadzie takiej że np. chcemy żeby zeszło tylko z brzucha czy tam pośladków, ponieważ tłuszcz schodzi z całego ciała. Kiedy skończysz redukcje masuj z głową i efekt będzie dużo bardziej opłacalny niż gdybyś zaczął teraz masę. Trening intensywny, co do jadłospisu to możesz zastosować metodę IF no i oczywiście odpowiednio się regeneruj. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024