Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzupełnienie diety odżywkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Ocellaris
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Uzupełnienie diety odżywkami

Witam :)
Od dwóch miesięcy stosuję dietę, wygląda ona tak:
 
I posiłek: Owsianka z mlekiem/jajecznica z 4 jajek + chleb razowy
 
II posiłek: 4 kromki chleba razowego + kurczak
 
III posiłek: Torebka ryżu brązowego (przewidziana dla dwóch osób)/makaron ciemny + kurczak/ryba + warzywa
 
IV po treningu: dwa banany + mleko
 
V posiłek: nieokreślony, co wpadnie w ręce ;)
 
VI: Ser biały + chleb razowy + mleko
 
Nie odmierzam składników posiłków na gramy, jem tyle ile dam radę zmieścić. Dieta chyba działa, przez 2 miesiace przybyło 6kg.
Chciałbym wspomóc dietę jakimiś odżywkami. Zalezy mi na jak największej masie i najlepiej jak najszybciej (chociaż wiadomo że z dnia na dzień nic nie będzie) jako że jestem bardzo chudy (56kg na 177cm wzrostu)
I teraz, co byście doradzili zakupić? Największy problem mam z posiłkiem nr. 2, wtedy jestem w szkole i nie daję rady zjeść nic porządnego, jedynie dwie kanapki z kurczakiem, na 7 godzin to trochę mało. Tutaj chyba pasowałoby stosować jakiś gainer?
Drugi problem to posiłek potreningowy. Po wcześniejszym posiłku nr. 3 ciężko jest po prostu coś większego zmieścić jeszcze w żołądku a odstępu czasowego zrobić nie mogę bo się zbliża koniec dnia. Te banany jeszcze wejdą, ale posiłek 5 jest już wtedy bardzo mały. Może i tutaj dałoby się to jakoś uzupełnić?
Liczę na jakąś pomoc :)

 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Uzupełnienie diety odżywkami

Chleb razowy + pieczony kurczak + ogóras czy pomidor to bardzo porządny posiłek i dasz rad zjjeśc na przerwie więc nie chrzań

5 posiłek lepiej określ bo jako potreningowy musi miec odpowiednia ilość białka i wegli złożonych i w to doinwestuj a nie w odzywki bo sa ci zbędne jeszcze przez długi czas człowieku.

 

Kiedy pojmiecie że proszek z was nie uczyni byków? Żrec trzeba co wegli nie dostarczysz ? nie wierzę bo nawet jak węgli nie dasz rady to dodajesz oliwe z oliwek np do wiekszości posiłków i podbijasz kaloryczność w dowolny sposób i w taka oliwe inwestuj orzechy itp a nie w gówno typu gainer czy tanie białka klepane z bóg wie czego.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024