
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nie można wytopic zadnej nazw,ale można napisac pisakiem albo korektorem ile co waży.Uważam że warto kupic najtansze jakie widziałem w necie to za 4,60,a umnie juz za 3.30.
Przy sumie ponad 100zł dodaje 2 talezrze 1kg.
Zainteresowani niech piszą albo w tym emacie albo na gg 3742731.