Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o plan i dietkę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

odyn91
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o plan i dietkę
Na początku chciałem się przywitać, jestem tutaj nowy Dołączona grafika

Drodzy forumowicze. Mam 22 lata postanowiłem zrobić coś dobrego ze swoim ciałem, bo czasami aż wstyd zdjąć koszulkę. Już piszę o co mi chodzi.

Dopiero rozpoczynam przygodę z siłownią, ćwiczę sobie dopiero
ok 3 tygodnie rozruchowo. Do dyspozycji mam ławeczkę skośną górną, oraz ławeczkę płaską, sztangę łamaną, sztangę prostą oraz hantle, ponadto ławeczka ma wbudowaną opcję do robienia rozpiętek oraz do ćwiczeń nóg.

Ale do rzeczy o co mi chodzi. Przesyłam wam 2 zdjęcia, na jednym jestem ja mam 181 cm wzrostu i ważę 76 kg. Natomiast 2 zdjęcie to sylwetka jaką chciałbym w przyszłości dalekiej lub nie dalekiej uzyskać. Moje pytanie do was brzmi, na czym powinienem sie skupić jaki trening? czy iść w masę czy raczej redukcję? czy może istnieje jakiś sposób na spalanie brzucha a i w tym samym czasie budowanie takiej sylwetki, to samo tyczy sie diety, jaka powinna być dla mnie najlepsza :>

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]








Słyszeliście może o czymś takim jak "Trening Spartakusa" próbował ktoś tego? poniżej podaję link do artytkułu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o plan i dietkę
Z tym sprzętem weź trening na wolnych ciężarach.Dieta na masę, ale to w innym dziale.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024