witam mam pytanie czy można odrazu zacząć od odżywek na rzeźbę?mam 175 cm wzrostu ważę 80 kg ?Czy razem z odżywkami na rzeźbę bierze się coś na spalanie tłuszczu?
Kiedy odżywki na rzeźbę?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Choy (Lee / Li / Lay) Fut - kiedyś i dzisiaj |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
clenbuterol,kiedy stosowac ???pilne |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Kiedy kurs Krav Maga w Lublinie? |
COMBAT |
|
|
||
pytanie rozmiarow :), odzywki |
Trening dla początkujących |
|
|
||
jak co i kiedy |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
porownanie- Ponad rok temu
-
ODŻYWKI I SUPLEMENTY DLA KOBIET :)- Ponad rok temu
-
nitrobolon II + bcaa + ?- Ponad rok temu
-
Odżywki na mase.- Ponad rok temu
-
Kreatyna- Ponad rok temu
-
Pomoc w dobraniu suplementów- Ponad rok temu
-
Spalacz kreta i bcaa czy dozucic cos jeszcze- Ponad rok temu
-
pomoc w doborze supli- Ponad rok temu
-
kreatyna przed i po treningu- Ponad rok temu
-
Warto brac ?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
