Skocz do zawartości


Zdjęcie

ARM-PATRYK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Ile masz w kablu?


Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Teraz tak z 38  cm przedramię 34  bo skupiłem się wyłącznie  Pod Armwresling 


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Wywiad dla Armpower net 

Patryk Weterle: "To okazja jedna na milion"


To będzie jego debiut na Nemiroff World Cup. Ciągle jeszcze do niego nie dotarło, że tam wystartuje


W ostatniej chwili zakwalifikowano cię do Nemiroffa. Zaskoczony?

Bardzo!

Podobno ostro trenowałeś, żeby dostać się do składu, więc nie może być mowy o przypadku. Jak wyglądały twoje treningi?

Ujmę to tak: po wystartowaniu na Mistrzostwach Świata razem z trenerem Arturem Głowińskim skupiłem się na najsłabszych punktach i trochę zmieniliśmy ustawienie, kąty i technikę walki. Trenujemy trzy razy w tygodniu po 4 godz. Ale i tak zawsze brakuje czasu.

Jesteś niepełnosprawny, a będziesz walczył z pełnosprawnymi zawodowcami, nie ma zmiłuj. To z pewnością wielkie wyzwanie dla ciebie, podwójne, bo to w dodatku Twój debiut na Nemiroffie? Jakie to uczucie?

Tak do dla mnie wielkie wydarzenie, tam będzie naprawdę mnóstwo doświadczonych zawodników. Ale myślę, że nie wypadnę najgorzej i sobie poradzę. W końcu nie na darmo w klubie mówią na mnie "Zwierzak".

OK Zwierzaku, czego oczekujesz od Nemiroffa? Jedziesz z konkretnym nastawieniem? Jedni jadą po medal, drudzy powalczyć, jeszcze inni cieszą się, że w ogóle wezmą udział w pucharze. A Ty?

Jadę na pewno po to, aby walczyć i jak najlepiej wypaść jako debiutant. To jest naprawdę okazja jedna na milion.

Jak się czujesz, jako członek polskiej ekipy biorącej udział w Pucharze Świata Zawodowców?

Hmm, jak się czuję... Jeszcze do mnie nie dotarło, że tam wystartuję. Jest mi bardzo miło, że ktoś w końcu zauważył moje starania, za co bardzo dziękuję.



* szczególne podziękowania za pomoc w wyjeździe na tegoroczny Nemiroff Worl Cup dla: Leo Vision Choczno, DEZET-PLAST Stargard Szczeciński, PSK-NET, zespołu Best Body, trenera Artura i jego żony Ani za wsparcie

Rozmawiała Iza Małkowska

— Źródło : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jozef230
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 3
113
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,kulturystyka, biznes,filmy, muza
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :38.5
  • Klatka piersiowa [cm]:jescze nie taka
  • Pas [cm]:za duzo
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:100x4
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130x3
  • Waga [kg]:78-79

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK
siema mistrzu. Trzymam kciuki bo jestes bardzo dobry!
  • 1

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

KOLEJNY WYWIAD  DLA ARMPOWER.NET

 

 

Jesteśmy przeciwni dopingowi. Czysty jest każdy, dokąd nie udowodni mu się stosowania dopingu – mówimy. Pomimo tego mamroczemy pod nosem sugestie dotyczące niektórych sportowców. Dlaczego, skoro nic im nie udowodniono?

 

Czy na samych odżywkach, treningach i suplementach da się wejść na szczyt? Czy możliwe jest osiągnięcie sukcesu bez dopingu? Te i jeszcze parę innych naiwnych pytań zadałam kilku armwrestlerom. Nie każdy chciał się wypowiadać otwarcie.

Ciężki orzech do zgryzienia – usłyszałam od jednego.

Temat na pewno zainteresowałby sporo osób, ale nie chcę się o tym wypowiadać publicznie – dodał drugi. - Według mnie są i wady i zalety dopingu, a dzisiaj przyznanie plusów dopingowi jest równoznaczne z falą negatywnych opinii. Dla niektórych samo słowo "doping" to diabeł, szatan, piekło, lepiej więc nie mówić nic.

Niektórzy na ten temat wypowiadali się bardzo otwarcie.

Moim zdaniem na samach suplementach i dobrej diecie możemy wiele osiągnąć – twierdzi Patryk Weterle. - Tylko trzeba mieć dużą wiedzę na ten temat, aby dobrze rozłożyć dietę i wkomponować w nią suplementy tak, aby nie zaburzyć pracy organizmu, nie zaszkodzić własnemu zdrowiu. Dobrym przykładem mojej formy może być start na tegorocznych Mistrzostwach Polski, kiedy zgarnąłem tam 6 medali: 3 złota i 3 srebra.

Zdaniem Dariusza Grocha wiele da się osiągnąć bez używania dopingu, a nawet suplementów.

Ja na ostatnich mistrzostwach byłem bardzo blisko szczytu, beż użycia jakiejkolwiek suplementacji – mówi Groch. - Tak więc sobie myślę, że z suplami może być tylko lepiej.

Dla Janka Żółcińskiego osobą, która dużo osiąga swoją pracą oraz suplementacją jest Mariusz Podgórski, obecny Mistrz Polski oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy z 2012 roku.

Jedynie ciężką pracą i wyrzeczeniami można dużo osiągnąć – uważa Janek. - Im więcej poświęcisz czasu na doskonalenie siebie, tym lepsze osiągniesz wyniki. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Ja uważam, że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych. Są mniej i bardziej utalentowani sportowcy tak, jak ci mniej i bardziej pracujący. Jak się połączy zawodnika utalentowanego z ciężką pracą i odpowiednim ukierunkowaniem uważam, że można bardzo dużo osiągnąć.

Zdaniem Patryka Weterle bez dopingu na pewno nie dojdziemy do takiej formy, jak niektórzy zagraniczni kulturyści; taka forma jest jego zdaniem niemożliwa. Patryk nie wymienia jednak nazwisk. Nie on jeden.

Doping to temat tabu, zdaniem Andersa Axklo - w żadnym sporcie siłowym nie da się uniknąć poruszania tej kwestii i nie należy tego unikać. A jednak …. Anders też nie sypie nazwiskami.

Choć nie mogę nikomu niczego zarzucić bez pozytywnego wyniku testu, nie zamierzam udawać głupiego – twierdzi Axklo. - Uwłaczałoby to mojej inteligencji. Oczywiście, niektórzy mogą powołać się na swe doskonałe warunki genetyczne. Zmiana treningu albo sposobu odżywiania się tez mogą dać wspaniałe rezultaty. Istnieje też wiele wytłumaczeń tego, że czyjaś forma wznosi się lub opada. Wygląda to jednak co najmniej dziwnie, gdy wszystkie te czynniki objawiają się jednocześnie. Oczywiście można to uzasadnić na wiele sposobów. Ale jeśli coś chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka...

O tak! W kwestii dopingu wypowiadamy się bardzo ostrożnie. Potępiamy jego stosowanie, nie chcemy oceniać tych, których o cokolwiek podejrzewamy. Dajemy im nawet prawo do dysponowania swoim życiem i zdrowiem.

Jeśli ktoś chce poświecić zdrowie i nie tylko, to niech sobie bierze – uważa Żółciński. - Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo wyboru. Człowiek, który bierze dokonuje go tak, jak i ten, który tego nie robi.

A jednak, gdy zawodnik ostatecznie zostaje przyłapany na dopingu, nie mamy dla niego litości. Tak było w przypadku Arsena Lilieva, którego wybór na twarz PAL zbulwersował armwrestlingową społeczność. Arsen, pomimo swoich dotychczasowych osiągnięć, natychmiast został wycofany z projektu, a na pochyłe drzewo postanowiła wskoczyć niejedna koza.

Namawiacie do unikania dopingu, a sami promujecie człowieka, który został na nim złapany – pisał pod nieistniejącym juz artykułem "Arsen Liliev twarzą PAL" jeden z naszych czytelników. - To niesprawiedliwe.

Ćpun – taka opinię o Arsenie można było przeczytać pod rosyjskojęzyczną wersją artykułu.

Aby wszystko było jasne – każdy jest czysty, dopóki wina nie zostanie mu udowodniona – uważa Axklo. - Oznacza to, że dopóki nie zostanie przeprowadzony odpowiedni test i nie da on pozytywnego wyniku, nie wolno nikogo posądzać o doping. A jednak... Pod artykułem Artura Grigorjana, w którym Terence Opperman mówi: “Cyplenkov nie ma sobie równych” Mietek pisze:

No pewno, lepiej dać w palnik ile wlezie i zrobić sport - kto więcej przyjmie, ten lepszy... Chyba nie o to chodzi. Cały czas się dziwię, jak pan na C.... jeszcze jest w tym sporcie, ale także wielu innych. Chociaż widać, że idzie to w dobrą stronę, ale za wolno. Wystarczy popatrzeć, jak niektórym się szerokość szczęki zmieniała w ostatnich latach.

Piotrr swoim wpisem sugeruje, że niektórzy zawodnicy celowo unikają zawodów z antydopingową kontrolą.

Powinny być jeszcze kontrole antydopingowe na takich turniejach, jak Nemiroff czy A-1. A nie, że dochodzi do takich sytuacji, że zawodnicy nie startują na zawodach własnego kraju i na takich, gdzie jest kontrola antydopingowa, tylko na tych, gdzie jej brak i przy okazji zarabiają duże pieniądze.

Jesteśmy przeciwni dopingowi. Czysty jest każdy, dokąd nie udowodni mu się stosowania dopingu. Pomimo tego mamroczemy pod nosem sugestie dotyczące niektórych sportowców. Dlaczego, skoro nic im nie udowodniono?

 

 

ŹRÓDŁO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iza Małkowska


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

 Zdjęcie Z  XXXV Mistrzostwach Świata w Armwrestlingu  oczywiście Logo Best-Body musi być
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


 


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK
ARMWRESTLING jako rehabilitacja.
Armwrestling jako rehabilitacja sprawdza się w 90% jeśli chodzi o ręce. Mogę to stwierdzić na przykładzie 3 moich zawodników niepełnosprawnych, u których odkąd zaczęli przygodę z armwrestlingiem ich sprawność fizyczna poprawiła się diametralnie. A co za tym idzie, to także ich psychika również się rozwija, dając im pewność siebie i odbierając świat już za nie taki straszny. Teraz patrząc na nich mogę śmiało stwierdzić, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. Wiele zawodników mego klubu patrząc na ich wytrwałość i wyniki, nabiera pozytywnego wpływu i chęci do dalszej pracy. Na treningach mego klubu nie ma podziału na osoby sprawne i niepełnosprawne, wszyscy są traktowani jednakowo i bez żadnych ulg dodatkowych , dzięki temu oni wszyscy zbliżają się do siebie tworząc silną grupę i jadąc na jakiekolwiek zawody, odnoszą coraz to większe sukcesy, np. Bartosz Jakubowski 4 krotnym Mistrzem osób niepełnosprawnych i Vice mistrzem polski osób pełnosprawnych, a na dodatek ma parę krążków z areny europy i świata. W naszym sporcie jest to o tyle dziwne, że wygrywa pomimo braku palców u rąk. Wszyscy w kraju i na świecie zwiazani z armwrestlingiem dziwią się, jak on to robi. A więc siłą woli i wiary w siebie.
Następni Patryk Weterle jest osobą z porażeniem i zaczynając swoją przygodę z naszym sportem mial problemy ze zwykłymi ćwiczeniami, problemy również z uchwytem, ponieważ jego palce były powyginane. Lecz teraz nic z tych rzeczy, poprawił się w tak krótkim czasie, że jadąc na rehabilitacje lekarze ze szpitala dziwią się jego poprawie sprawności, a do tego niedługo będzie jechał na pierwsze swoje zawody w których będzie walczył o medale pucharu polski. pomimo że niema części palców u rąk, udowodnił że można zdobywać medale, jest Piotr Kozłowski także rozwija się w takim tempie, iż reszta chłopaków w grupie już zaczyna mówić że nie długo będzie im sprawiał wielkie problemy, a trenuje u nas najkrócej i także niedługo jedzie z całą drużyną na zawody.
Więc jako trener tych zawodników wiem, że można bardzo wiele, jeśli tylko się chce i wiara ma tu najwięcej do powiedzenia, a chłopaki są przykładem, że nie ma rzeczy niemożliwych .
Jeśli jest ktoś kogo zachęcił ten artykuł do trenowania naszego sportu, to niech się odważy i przyjdzie na treningi do klubu, a ja z chęcią się nim zajmę.
Zapraszam śmiało.

Użytkownik patryk_x335 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Aj mogłeś to jakos normalnie przepisać bo wkleiłes i sie tylko nieprzejrzysty syf zrobił...


Mateusz Pawlak ;)


patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

zaraz  podeśle linka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

"Nemiroff word cap 2013"    

mój debiut  na tak dużej imprezie  9-10.11.2013r


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Witam  wczoraj otrzymałem  oczekiwaną paczkę od zespołu Best-Body

A znajdowało się w niej :

-ACTIVLAB Creatine Tabs 300 tab.
 zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi.
  w przypadku mojego  sportu  stosowanie tego suplementu jak najbardziej przydatne

  
kolejnym suplementem  który znajdował   się w mojej magicznej paczce  jest :

-SCITEC BCAA 6400 375 tab.
BCAA 6400 - to suplement zawierający w swoim składzie odpowiednio dobraną mieszankę najważniejszych aminokwasków, aminokwasów rozgałęzionych. Stanowią one około 25% białek z których zbudowane są nasze mięśnie i istotne jest, aby w krytycznych chwilach, takich jak okres około treningowy czy zaraz po przebudzeniu, zapewnić wysokie stężenie BCAA w organizmie.

Aminokwasy są w moim sporcie  nr. 1  na liście suplementacji  stosuje aminokwasy przez cały rok  z tego wzglądu  ponieważ moje treningi są  bardzo ciężkie w  wyczerpujące   a dzięki aminokwasom    mogę   szybko się regenerować      w 100% polecam  BCAA 6400     stosuje je drugi raz  i  po pierwszym razie miły efekt  zaskoczenia    
 no i  ostatnim suplementem który  bardzo lubię jest  

FitMax Whey Protein 81+:
jest odżywką wspomagającą przyrost czystej masy mięśniowej, w której składzie znajduje się ponad 81% czystego białka. Dzięki wysokiej jakości ultrafiltrowanemu koncentratowi i ultra-mikrofiltrowanemu izolatowi białka serwatkowego stanowi idealne źródło białka podczas stosowania diet masowych, jak i redukcyjnych. Dodatek aminokwasu tauryny zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu oraz energetyzuje.
 Świetny produkt  miałem okazje  spożywać go wiele razy     miłe zaskoczenie  i efekty    osobiście  po stosowaniu  tego suplementu   przyrost masy czystej mięśniowej  jest naprawdę fajny


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Cześć!

Jak wiecie w dniach 9-10 listopada odbyła się największa impreza w armwreslingu, czyli Puchar Świata Zawodowców Nemiroff World Cup 2013. Poziom był bardzo wysoki, ale co się dziwić, w zawodach brała udział światowa czołówka armwrestlerów. Ja wystartowałem w kat. senior do 63 kg na rękę prawą. Co prawda znalazłem się poza podium – zająłem 12 miejsce – ale dałem z siebie wszystko, co mogłem. W 100% byłem gotowy stanąć przy stole z najlepszymi i skrzyżować z nimi dłonie do walki. Ten start był dla mnie bardzo ważny. Dlaczego? Ponieważ zadebiutowałem na Nemiroffie. Nieważne, że nie zająłem wysokiego miejsca, najważniejsze, że wystartowałem. I właśnie ten start dał mi kopa do dalszych treningów, ale nie na 100% tylko na 120%! Wierzę, że z roku na rok będzie coraz lepiej. Tak naprawdę czuję, że nie pokazałem do końca, na co mnie stać i mam lekki niedosyt, ale…jeszcze nie raz miło was zaskoczę!
 Foto galeria  już  wkrótce   na  mojej stronie : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pierwsze koty za płoty. Nasz Zwierzak debiut na Nemiroffie ma już za sobą. Przed nim Puchar Polski, a do zdobycia dobre miejsca w kat. Senior  63 kg

To był twój pierwszy Nemiroff. Jak oceniasz swój debiut?

Ujmę to tak: jechałem walczyć, nic nie mam sobie do zarzucenia. Był to mój debiut, a porażki motywują mnie do dalszej pracy nad sobą.

Wyciągnąłeś jakieś wnioski?

Że dużo pracy przede mną, ale jak to mówią: im dużej przychodzi, tym lepiej smakuje. Mój trener Artur też jest ze mnie zadowalany pod kątem psychiki i ustawienia przy stole; bo potrafię już się wyciszyć, a w trakcie walki wystrzelić z pełnej mocy.

Porażka boli?

Porażki bolą, ale zawszę zaciskam pięści i dalej idę za ciosem. Mam gdzieś to, co mówią inni, bo nie robię nic na pokaz, tylko dla pewnej osoby, która była i jest najważniejsza w moim sercu. A jest to moja mama. Pewnie teraz byłaby ze mnie dumna. Za każdym razem wspiera mnie tam z góry, kiedy stoję przy stole. Błędy były i są, ale staram się nad tym pracować. Zawsze z „Głową” coś zmieniamy przy stole, zawsze analizujemy i po tym sprawdzamy efekt działania

Jedziesz na tegoroczny Puchar Polski?

Tak. Były już wstępne rozmowy z moimi sponsorami LeoVsion Choszczno, DEZET-PLAST Stargard Szczeciński, PSK-NET, SALLER CHOSZCZNO których serdecznie pozdrawiam. Planuję w tym roku wstrzelić się w pierwszą trójkę w kat 63 kg senior, aby otrzymać możliwość startu na kolejnym Nemiroffie. W suplementacji czuwa zespół Best-Body, więc myślę, że wszystko się uda.

Iza Małkowska

 


  • 1

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

 
 i też powstał w armwreslingu :P


  • 1

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

W kat. 60 kg dla   Patryk Weterle zajął drugie miejsce. Po długich i wyczerpujących walkach w 60 kg dla niepełnosprawnych ręka była już tak strasznie zbita, że nawet nie miałem zamknięcia. Wiedziałem, że w kategorii dla niepełnosprawnych nie będę pierwszy, ale grałem technicznie. Z maćkiem ciężko by było, bo ręka odmówiła uchwytu i trudno. W trzeciej walce o wejście do finału, kiedy poprawiałem ustawienie przy stole, chciałem ustawić nogę, i kiedy to się stało była redy go i całą siłę musiałam przejąć na biceps i to nadwyrężyło mi rękę oraz zaważyło na tym, że byłem  drugi    w  dniu  startu lewej ręki  Zmieniłem kategorię na 80 kg dla niepełnosprawnych dlatego, że znam słabe punkty Łukasza i będzie mi lepiej walczyć i wyjdzie to na moją korzyść. Chcę mieć w końcu mistrza Polski wśród niepełnosprawnych. Myślę, że zakręcę hak i dam radę.  Natomiast  jestem bardzo zadowolony  ze startu w seniorach  wywalczyłem 5 miejsce  
dziękuję  Trenerowi Mojej Rodzinie że  wspierają mnie jak mogą  a zarazem trenerowi  
 Arturowi chłopakom   z klubu   moim sponsorom   za przygotowanie  i możliwość  LeoVsion Choszczno, DEZET-PLAST Stargard Szczeciński, PSK-NET, zespołowi Best-Body których serdecznie pozdrawiam.,


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK
SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2013

rok 2013 przyniósł mi chyba największe powody radości  ponieważ  ten rok przyniósł mi najważniejsze tytuły   a zarazem możliwość wystąpienia  na  największych imprezach w Armwreslingu

 Pierwszym dobrym  startem w    roku 2013 był na  XIII Mistrzostwach  Polski Gniewie  5-7 kwiecień 2013

 Tam po długich i wyczerpujących  walkach zdobyłem łącznie  sześć medali   a zarazem tytuły Mistrza Polski   
Mistrz Polski na lewą rękę w kat. 55 kg senior  osób pełno sprawnych 

Wicemistrz Polski na rękę prawą kat senior 55 kg osób pełno sprawnych 

Wicemistrz Polski na rękę lewą i prawą osób niepełnosprawnych na rękę prawą i lewą
 
Mistrz Polski na rękę lewą i prawą  w kategorii junior Starszy  55 kg

  Kolejny  udany start zaliczam do   Mistrzostw  Świata  1-7 wrzesień  Gdynia 2013r

 Tam  zająłem   7  miejsce  w kat. 60 kg osób niepełnosprawnych  na lewą i prawą rękę 

8 miejsce junior21 55kg prawa lewa ręka 

Po tym starcie    doznałem kontuzji przyczepu       muszę przyznać ze w tedy   już  mój sezon  uznałem za  skończony   po dwu tygodniowej rehabilitacji  powróciłem  do treningów     z Myślą o Przygotowaniu  do Puchary Polski     ale w  połowie  Października   usłyszałem   miłą wiadomość od mojego trenera że mogę wystartować  na Nemiroff Word Cap2013-Puchar Świata zawodowców5-8 listopad Warszawa  2013

Gdzie tam  po wystartowaniu z najlepszymi zająłem  12 miejsce w kat.63kg senior  prawa ręka

Był to mój debiutancki start  więc nie miałem  sobie nic do zarzucenia   po  powrocie do domu już myślałem o starcie na Pucharze Polski 6-8 grudnia  Pisz 2013 

Tam zdobyłem 2 medale  srebrny i złoty   po dłuższych walkach na rękę prawą  wywalczyłem  
 Wice Mistrza Pucharu Polski kat 60 kg  osób niepełno sprawnych na rękę prawą

 A   tarze   Mistrza Pucharu kat 80kg osób  na rękę  lewą  niepełnosprawnych
  

Więc w podsumowaniu roku 2013   z najważniejszych imprez  przywiozłem 8 medali    nie wliczając w tym  imprez lokalnych 

    Co mogę więcej na pisać     rok 2013 nie był za obfity a co przyniesie  rok 2014…

 Zobaczymy….

rok 2013 przyniósł mi chyba największe powody radości  ponieważ  ten rok przyniósł mi najważniejsze tytuły   a zarazem możliwość wystąpienia  na  największych imprezach w Armwreslingu

 Pierwszym dobrym  startem w    roku 2013 był na  XIII Mistrzostwach  Polski Gniewie  5-7 kwiecień 2013

 Tam po długich i wyczerpujących  walkach zdobyłem łącznie  sześć medali   a zarazem tytuły Mistrza Polski   
Mistrz Polski na lewą rękę w kat. 55 kg senior  osób pełno sprawnych 

Wicemistrz Polski na rękę prawą kat senior 55 kg osób pełno sprawnych 

Wicemistrz Polski na rękę lewą i prawą osób niepełnosprawnych na rękę prawą i lewą
 
Mistrz Polski na rękę lewą i prawą  w kategorii junior Starszy  55 kg

  Kolejny  udany start zaliczam do   Mistrzostw  Świata  1-7 wrzesień  Gdynia 2013r

 Tam  zająłem   7  miejsce  w kat. 60 kg osób niepełnosprawnych  na lewą i prawą rękę 

8 miejsce junior21 55kg prawa lewa ręka 

Po tym starcie    doznałem kontuzji przyczepu       muszę przyznać ze w tedy   już  mój sezon  uznałem za  skończony   po dwu tygodniowej rehabilitacji  powróciłem  do treningów     z Myślą o Przygotowaniu  do Puchary Polski     ale w  połowie  Października   usłyszałem   miłą wiadomość od mojego trenera że mogę wystartować  na Nemiroff Word Cap2013-Puchar Świata zawodowców5-8 listopad Warszawa  2013

Gdzie tam  po wystartowaniu z najlepszymi zająłem  12 miejsce w kat.63kg senior  prawa ręka

Był to mój debiutancki start  więc nie miałem  sobie nic do zarzucenia   po  powrocie do domu już myślałem o starcie na Pucharze Polski 6-8 grudnia  Pisz 2013 

Tam zdobyłem 2 medale  srebrny i złoty   po dłuższych walkach na rękę prawą  wywalczyłem  
 Wice Mistrza Pucharu Polski kat 60 kg  osób niepełno sprawnych na rękę prawą

 A   tarze   Mistrza Pucharu kat 80kg osób  na rękę  lewą  niepełnosprawnych
  

Więc w podsumowaniu roku 2013   z najważniejszych imprez  przywiozłem 8 medali    nie wliczając w tym  imprez lokalnych 

    Co mogę więcej na pisać     rok 2013 nie był za obfity a co przyniesie  rok 2014…

 Zobaczymy….


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

Armwrestling Team Poland - oficjalny ranking na dzień 6 stycznia 2014

Ranking opiera się na wynikach z Mistrzostw Polski, Orawa Armwrestling Challenge i Pucharu Polski. Na chwilę obecną będą respektowane tylko te trzy turnieje.
Zmiana miejsc w rankingu może się również odbywać po odbyciu Vendetty pomiędzy poszczególnymi zawodnikami.

Ręka prawa 60kg:
1. Maciej Gralak
2. Damian Kotlarz
3. Dawid Sobczyk
4. Krystian Korbiel
5. Damian Kuśnierczyk
6. Patryk Weterle

Ręka prawa 70kg:
1. Mariusz Podgórski
2. Sławomir Malas
3. Grzegorz Pałaszewski
4. Karol Myszkiewicz
5. Damian Musiał
6. Cyprian Załoga

Ręka prawa 80kg:
1. Dawid Bartosiewicz
2. Rafał Woźny
3. Piotr Bartosiewicz
4. Łukasz Piechna
5. Dariusz Groch
6. Cezary Izbiński

Ręka prawa 90kg:
1. Łukasz Obłuski
2. Marcin Molenda
3. Tomasz Szewczyk
4. Emil Wojtyra
5. Łukasz Świątek
6. Paweł Gomola

Ręka prawa 100kg:
1. Natan Kajdas
2. Michał Węglicki
3. Dariusz Muszczak
4. Marcin Lachowicz
5. Lucjan Fudała
6. Jakub Janczy

Ręka prawa +100kg:
1. Marcin Skalski
2. Jan Żółciński
3. Artur Głowiński
4. Sławomir Głowacki
5. Tomasz Żocholl
6. Szymon Walczak

  załapałem się do  pierwszej szóstki  nie jest źle 
źródło: armpower.net
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

  4 LATA POD OKIEM BEST-BODY

 Właśnie dziś mija  4 lata współpracy z zespołem Best –Body    to  dzięki  tym ludziom którzy tam działają   mogę zawdzięczać    po części   do tych czasowe osiągnięcia   bo to właśnie oni  wspierają mnie suplementacji    do każdych nadchodzących zawodów  za  co bardzo serdecznie dziękuje 
Info : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownik patryk_x335 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

 Drugi tydzień  treningów   po miesięcznej przerwie  uważam za udany     siło ta sama  rozmiary  te same    teraz tylko czekać  ma  suple Od best-body i ruszamy  na 120%  po   w tym roku   medal w 60kg senior musi  musi  zagościć na mojej   głowie    :P


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

patryk_x335
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
31
Neutralna
  • Lokalizacja:CHOSZCZNO
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ARMWRESLING
  • Staż [miesiące]:Staż treningowy: 24.07.2010 r.
  • Wzrost [cm]:157
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:117
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: ARM-PATRYK

 4 tygodnie      treningów udane myślę że   w dwa miesiące  się wyrobie w 100% do mistrzostw Polski    dojdzie niebawem suplementacja wysłana  przez Best-Body    i mój plan   sprawdzi się  na 100%


  • 0

strona internetowa : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fanpage : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024