Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z żołądkiem - nowa dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

kamilj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 462 postów
  • Pomógł: 0
22
Neutralna
  • Lokalizacja:Trojmiasto
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:prawo, trening siłowy, labradory, zdrowa kuchnia (eksperymentuje)
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
czy mi sie wydaje czy Ty nie rozumiesz i cały czas gadka jest o tym samym? chłopaki mówią bierz się za miskę a Ty swoje. Chcesz tanie jedzenie? Jedz wątróbke 6-7 zł za kilogram, a białka ma sporo. Wieczorem smażysz na teflonie z "kropla oliwy" i masz na nastepny dzien dobrą szamę. 140g białka to pryszcz, ja staram sie codziennie dostarczyc ponad 200g. Mowisz ze rodzice nie wiedza o diecie, a na odzywki nic nie mówią? Ad rem, poczytaj na forach opinie na temat tych dwóch tanich białek a wszystko bedzie jasne, ja sie juz przekonałem tylko dobre białko, a dobre i stosunkowo tanie to SCITEC czerwona i zielona puszka :) smak wyborny rozpuszczalnosc spoko.
Jedz i duży rośnij :)
  • 0
W życiu piękne są tylko chwile...

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
No kolega widać ma problemy z zarządzaniem pieniędzmi. Posłuchaj kolego, ja za niewiele ponad 450zl tygodniowo potrafię opłacić neta, telefon, siłownie, bilet miesięczny i w większości diete. A moja dieta to dziennie ponad 200g białka, 400-500g węgli i ok. 50g tłuszczy (to musze poprawić).
Jeśli byś chciał to diete byś miał, nie wierzę że matka by ci żałowała, żebyś sobie rano wstał zrobił kurczaka z ryżem i oliwą do szkoły i zjadł porządne śniadanie wcześniej. Chlopie mieszasz jeszcze ciepły ryż z oliwą (spora ilość) i kurą, wkładasz w pojemnik (nawet po lodach dużych może być) i jak zjesz w przeciągu 2-3h od wyjścia z domu to będzie lekko ciepłe, naprawdę przyjemne jedzonko w szkole. Lepsze o wiele i bardziej wartościowe od bułek.
Białka to powinna być 1 porcja dziennie.
  • 0
Dołączona grafika

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta

No kolega widać ma problemy z zarządzaniem pieniędzmi. Posłuchaj kolego, ja za niewiele ponad 450zl tygodniowo potrafię opłacić neta, telefon, siłownie, bilet miesięczny i w większości diete. A moja dieta to dziennie ponad 200g białka, 400-500g węgli i ok. 50g tłuszczy (to musze poprawić).
Jeśli byś chciał to diete byś miał, nie wierzę że matka by ci żałowała, żebyś sobie rano wstał zrobił kurczaka z ryżem i oliwą do szkoły i zjadł porządne śniadanie wcześniej. Chlopie mieszasz jeszcze ciepły ryż z oliwą (spora ilość) i kurą, wkładasz w pojemnik (nawet po lodach dużych może być) i jak zjesz w przeciągu 2-3h od wyjścia z domu to będzie lekko ciepłe, naprawdę przyjemne jedzonko w szkole. Lepsze o wiele i bardziej wartościowe od bułek.
Białka to powinna być 1 porcja dziennie.


Nie wiedzą o prochach nic :) to ze robie kure 2 razy dziennie itd to nie da sie przeciez ukryc. i tak wam sie wydaje ze to takie banalne dobic 200gram bialka dziennie na czysto. moze i tak ale nie dla mnie. i co do "matki" paragraf to uwierz ze mi nie zaluje, wrecz odwrotnie, to ona kupuje od poczatku cyklu ciagle kurczaka kiedy prosze, ryby, twaróg no i wgl wszystko co podstawowe tutaj. a to ze jednorazowo uskrobalem 200zł na bialko (reszte dostalem od dziewczyny jako wkład z prezentu mikolajkowego) przez co sie zadłuzylem nie znaczy ze jestem w stanie kolejne 2 stówy ladowac co tydzien bo to tak swietnie wygląda ze skoro wyjebalem na tani proch taką kase to teraz co chwile znajde jej tyle samo na szame :) panowie, nie wszyscy zarabiają sami albo mają kasiastych rodziców jakkolwiek by to mialo zabrzmiec. ale dzięki za opinie ;)
  • 0

kamilj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 462 postów
  • Pomógł: 0
22
Neutralna
  • Lokalizacja:Trojmiasto
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:prawo, trening siłowy, labradory, zdrowa kuchnia (eksperymentuje)
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
kolego czytaj ze zrozumieniem, najpierw trzeba było kupić szame a później odżywki, zresztą jakbyś najpierw tu zajrzał a nie kupował od razu to byś to wiedział, ale wiem wiem odżywki jest lepiej i modniej brać, w końcu może i tylko na nich sie urośnie :)
pozdrawiam to tyle w temacie
  • 0
W życiu piękne są tylko chwile...

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
Szczypiory zawsze najpierw siegają po proch zamiast po żarcie do lodówki.... a potem sraka

Mateusz Pawlak ;)


pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
Gram robią tak bo myslą że jak cos wezmą to od razu będą wielcy

każdy wychodzi z założenia że jak coś zarzuci to masa pójdzie nie wiadomo jaka...

nol9.jpg

www.massagepeter.se


explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
tak jasne bo wpierdalam sam proch. zgadza sie, swiadomosc brania kreatyny bądź bialka w jakiejkolwiek by to bylo od początku ilosci bardzo pomaga , przede wszystkim psychicznie, nie widze w tym nic zlego. racja ze kupilem go moze za szybko i za duzo go w diecie ale to do cholery nie jest kwestia której sie zmienic nie da a hejtujecie odrazu po kolei az milo. a porcje takie jakie przyjmuje nie wymyslilem sam. poza tym juz po temacie, bo ta wasza "sraka" skonczyla sie raptem po 2 dniach i teraz jest wszystko wporzadku, co wiecej po 2 tygodniach cyklu a juz doszlo mi 2kg na wadze. na samym prochu...?
Panowie naprawde zdaje sobie sprawe ze popelnilem blad ale bialka nie sprzeedam i diete wkrece w miare mozliwosci bardziej.jak tylko znajde srodki, koniec tematu.
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z żołądkiem - nowa dieta
ale my tylko chcemy wyrazić własne zdanie a Ty i tak zrobisz jak zechcesz a tak przynajmniej następnym razem zastanowisz się dwa razy.

pozdro przyrostów życze ;)

nol9.jpg

www.massagepeter.se




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024