Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dorian Yates Black Bombs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: black bombs spalacz (2 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz suplement?

  1. Bardzo dobry (2 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średni (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania odżywki

  1. Masa (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Siła (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Rekompozycja ciała (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Redukcja tkanki tłuszczowej (2 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Dorian Yates Black Bombs

Black Bombs  powstał we współpracy naukowej ze specjalistami farmakologii, biochemii i ekspertami do spraw żywienia. Dorian Yates Nutrition wypuścił na rynek CZARNE BOMBY - hardkorowy spalacz tłuszczu. BLACK BOMBS jest na tle konkurencji jednym z najbardziej zaawansowanych spalaczy tłuszczu, przeznaczony dla zawodników, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć jak najlepszą definicję i rzeźbę mięśni! 

 
W rzeczywistości, związki znajdujące się w BLACK Bombs okazały się zniszczyć ogólną zawartość tłuszczu w organizmie o 15% lepiej, a także aż o 2500% w okolicach brzucha w porównaniu do grupy palcebo! Jeżeli obecny spalacz tłuszczu przestał działać ze względu na wysycenie Twoich receptorów, nadszedł czas na odpalenie BLACK BOMBS! Spalacz Black Bombs działa wielokierunkowo - zwiększa produkcje ciepła przez organizm, silnie energetyzuje oraz chroni organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Black Bombs jest bardzo mocnym preparatem i nie radzimy stosowania od razu maksymalnej dawki! Należy pamiętać o piciu minimum 2 litrów dziennie w okresie stopsowanie tego preparatu.
 

Sposób użycia:

Stosować porcję  Dorian Black Bombs co 6h, rano przed śniadanie, przed obiadem oraz przed treningiem.

  • 0

metamorfoza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian Yates Black Bombs

Niestety nie mam rozeznania w spalaczach , ale napisze swoje odczucia na temat tego produktu

Po jednej tablecie zauwazylem takie efekty

- lekkie pobudzenie , jednak nie powalajace
- mocniej sie grzalem podczas treningu ( cwicze w nie ogrzewanym pomieszczeniu i przy otwartym oknie ) . Pot ze mnie nie lecial ale bylo mi bardzo goraco.

- mimo ze cwiczylem ok godz. 7 wieczorem mialem fajna koncentracje ( wiec jezeli to bylo wywolane tym produktem to bylem bardzo zadowolony )

- podczas treningu pikawa troche mocniej bila , za to na sam koniec cwiczen musialem miec niezle cisnienie , mimo dobrego treningu nie czuje sie " zajechany " i chcetnie bym zrobil jakies aeroby :D

 

Produkt wydaje sie dosyc fajny , wiadomo , po jednym tabsie nie stwierdze jak spala tłuszcz , ale pomimo temperatury panujacej na mojej silce mocno podniósł temperature ciala.


  • 0

Kuba96
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1729 postów
  • Pomógł: 24
124
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Udo [cm]:71
  • Przysiad [kg]:200x5
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian Yates Black Bombs

Ja swoje tabsy oddałem koledze, bo za bardzo czego spalać jeszcze nie mam :)

Jego opinia:

Mam rozeznanie w spalaczach, bo już brałem inne, a ten wyrywa z butów.

Efekty po 2 tabletkach przed treningiem:

- pobudza organizm,

- zwiększa temperature ciała,

- poprawia nastrój,

- zmniejsza apetyt.

 


  • 0
Zapraszam do śledzenia mojego dziennika treningowego :)
http://forum-kultury...dt-kuby/page-25

Pakuję40lat
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian Yates Black Bombs

u mnie 2 tabletki przed treningiem zrobiły mega robote , pobudzenie na najwyzszym poziomie moglbym robic aero 2 godziny i w ogole tego nie czuje 

 

szkoda , ze cala paka starej wersji jest taka droga , ale tez sadze ze nie potrzebowalbym az takiej kosy na tym poziomie zaawansowania .

 

pobudzenie 5/5

potliwosc 5/5 

 

duża euforia po treningu , zero zjazdu , nie czulem zmeczenia jak najbardziej wszystkim polecam ! 


Jeśli nie masz już po co żyć to żyj dla siłowni i dla swoich mięśni .



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024