Witam
W najblizszy weekend rozpoczyna się kurs kulturystyki w Rzeszowie. Czy ktoś cos słyszał? Interesuja mnie opinie na temat tego kursu. Z góry dziękuję za pomoc
Kurs kulturystyki Rzeszów
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Konkurs na Sekretarza Generalnego PZZ |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
kurs instruktora sportu część ogólna - pomocy :/ |
Inne sporty |
|
|
||
CSP-TORI KURS ESDS |
Samoobrona |
|
|
||
Konkurs w radiu maryja! przyrząd na literę W xD |
Humor |
|
|
||
Szkoły Kung Fu w Rzeszowie |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
TRENING NA GĘSTOŚĆ- KOREKTA DLA TYCH BEZ MASZYN- Ponad rok temu
-
co ile zmieniac- Ponad rok temu
-
POWRÓT NA SIŁOWNIĘ!!!!- Ponad rok temu
-
plan treningu biceps- Ponad rok temu
-
Mięśnie są ale ich nie widać- Ponad rok temu
-
Kilka pytań co do treningu- Ponad rok temu
-
trening a godzina ćwiczeń- Ponad rok temu
-
Mały duży problem- Ponad rok temu
-
Masa ;)- Ponad rok temu
-
Trening barków do zamiany - pomocy.- Ponad rok temu



Ponad rok temu
