Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fusion supplement po ph


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Snobek87
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fusion supplement po ph
Witam skonczylem cykl na ph obecnie zostalo mi jeszcze 4 tabs clomidu i 2 tyg kreatyny chcialem zapytac czy supl z fusion supplement 6 bromo bedzie dobry zeby zapodac go ? i czy wziac w momencie skonczenia cloma czy kreatyny?

Użytkownik Snobek87 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fusion supplement po ph
Wg czujesz blok po PH ? Bo w moim przypadku nic nie było

Te cacko co podałeś wiara chwali ,wiec można by zapodać

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


Snobek87
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fusion supplement po ph
No powiem ze czuje bralem s drol 60 tabs +20 tabs m-drolu i troche mnie zblokowalo ... no trudno mi powiedziec czy poziom estradiolu jest wysoki czy nie bo badan nie zrobilem :( ... tak czy owak jak nie ma wiekszych obiekcji zapodam sobie ten boster tylko teraz pytanie czy od razu po clomie i razem z kreatyna czy skonczyc clom krete i dopiero ? Wydaje mi sie ze po clomie i z kreatyna mozna i nie stoij nic na przeszkodzie?
  • 0

Snobek87
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fusion supplement po ph
Nie no wiesz ja nie dziwie sie ... :) ogolnie jestem zadowolony a blok to wiedzialem ze bedzie ... tylko powiedz mi "koncze sermy"? ocb? po clomie od razu fusion i dokonczyc z kreatyna?
  • 0

Snobek87
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fusion supplement po ph
napisales ze wziac inhibit-e + boster ... sory ale ja to rozumiem jak gdybym mial wziac 2 bostery dobrze czaje ... czy to byla Twoja propozycja odnosnie wlasnie bostera ze -inhibit-e ?
A moze ten inhibit-e powoduje mniejsza zamiane testosteronu w estrogen przez co jest dobrym jak niezbednym suplem do bostera? Pytam bo troche nie rozumiem ... :) chociaz pisza ze to boster wiec... :eek:

Użytkownik Snobek87 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Snobek87
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fusion supplement po ph
czyli jako inhibitor armatozy -inhibit-e( chyba ze znasz cos tanszego) a jesli chodzi o boster to co proponujesz? Stoked czy mzoe cos innego ?

Użytkownik Snobek87 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024