Skocz do zawartości


Zdjęcie

białko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

białko.
Witam, mam pytanie.
Mam zamiar brac od Sierpnia Białko: Ostrowia, i gainer: Vitalmax I
I tak sie zastanawiam czy nie lepiej przeznaczyc ta cala kase i zamiast bialka i gainera kupic jakies porzadniejsze bialko.

Ostrowia 1800g ok 60zl. (ew. dokupic)
Vitalmax 4500g 96zl

Lacznie wychodzi okolo 160zl. No chyba, ze trzeba bedzie dokupic białko.

Warto inwestowac te 160zl w jakies bialko czy lepiej ten zestaw.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Zależy to też do czego ma to być ukierunkowane czy do tego żeby nabrać masy czy do tego aby spalić trochę ciałka. Jeśli chodzisz na siłownię i jest to w miare dobra siłownia to popytaj instruktorów lub w recepcji siłowni a jeśli nie to chyba możesz tylko poeksperymentować na własnym ciele i próbować "wszystkiego" tzn. odżywek węglowodanowo-białkowych i np. BCAA (pobudza apetyt i jesteś w stanie więcej zjeść co za tym idzie przy dobrze dobranej diecie możesz troche przytyć), a jeśli chodzi ci o spalenie tkanki tłuszczowej to poszukaj np. na stronie Trec'a (chyba [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Tam powinno dużo pisać na twoje pytania.
  • 0
Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
To zależy od braków w Twojej diecie, jeśli w diecie masz za mało białka kup białko, jeśli węglowodanów kup węglę.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Raczej zeby nabrac masy, ale zeby w miesnie tez cos poszlo, zeby troszke je zbudowac, uwypuklic,nie wiem jak to nazwac {SMILIES_PATH}/icon_question.gif .
A co do apetytu, to nie mam z nim problemow:-).
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
A i jeszcze jedno, co mogloby (ale by nie musialo) dac leszpe efekty
Zestaw gainer i bialko, czy raczej samo bialko tak jak pisalem wczesniej? Oczywiscie kazdy ma inne predyspozycje itp. A glownie chodzi mi o zbudowanie sylwetki, no i oczywiscie masy tez. Oczywiscie mozna sie przyczepic do tego ze sylwetke buduje sie cwiczac, ale chodzi mi o uwypuklenie miesni.

A jesli ma sie dobra diete, i bralo by sie gainer z bialkiem, to czy dalo by to cos w ogole? Byla by jakas wieksza roznica w sylwetce i wadze czy raczej za wiele by nie daly odzywki.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Dieta jest bardzo ważna bez niej się tak nie rośnie. Jeśli chodzi o odżywkę na na mase to proponuje Ci Gainery polecam: [url=http://forumkulturystyczne.pl/viewtopic.php?f=10&t=96:00435]Weider Giant Mega Mass 4000 (7000g)[/url:00435]

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
No tak, na mase jest gainer
A bialko jest budulcem masy miesniowej
Jezeli bym kupil bialko to choc troszek by skoczyla waga?
Wiadomo od gainera skoczy okolo 4-5kg (info producenta)
Chyba bardziej mi zalezy na tej budowie, ale nie wiem czy az tak duze efekty beda, czy w ogole bedzie to widoczne {SMILIES_PATH}/icon_question.gif . Nie wiem sam, i sie tak zastanawiam czy gainer i bialko czy bialko jakies lepsze.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Białko buduję mięśnie ale węglowodany też są ważne. Po samym białku coś tam powinno być widać ale na to Byś musiał poczekać... możesz Sobie kupić jeszcze Bulka w którym stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Teraz to juz sie zamotalem.
Zeby wszystko bylo jasne, jezeli bede bral bialko przez najblizszy miesiac to az takich super widocznych efektow nie bedzie? A czy wogole cos bedzie widoczne (wiadomo po 1 miesiacu nie moge sie spodziewac niewiadomo czego {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif )

A wlasnie! Jezeli sie zaczyna trenowac, to na samym poczatku niby sa ladne efekty, prawda?prawda
A jezeli by sie od poczatku samego odrazu bralo odzywki to czy bedzie mialo wogole to jakikolwiek sens? No bo na poczatku sa efekty, a jak by sie bralo odyzwki czy to zwiekszy te owe efekty?

Czy prawda jest to ze jak by sie teraz bralo białko czy gainer to czy w pozniejszym okresie beda slabiej dzialaly? Czy raczej to dotyczy kreatyny, nitro itp itd...?
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
martiness, organizm do wszystkiego się przyzwyczaja, dlatego robi się przerwy
Ogólnie lepiej abyś nie brał na starcie kreatyn bo i tak urosniesz {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Białko, gainera możesz jako uzupełnienie diety
  • 0
Paweł W.

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
No i o to wlasnie mi chodzilo. Tak mi sie tez wydawalo, ze raczej kreatynopodobnych rzeczy narazie nie lykac. Musze jeszcze wziasc pod uwage wyszstkie za i przeciw odnosnie 1.Białko+gainer; 2.Białko.
I uzbroic sie w cos od sierpnia.

Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
Żeby uformować mięśnie to trzeba mieć z czego (niewiem jak u ciebie to wygląda) bo najpierw z zasady jest tak że trzeba nabrać masy mięśniowej a potem zacząć coś z tej masy rzeźbić (tak to się nazywa {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif ). A co do tego białka to raczej po miesiącu niebędzie zbyt widocznych rezultatów, raczej MOŻE nieznaczny przyrost masy jeśli info od producenta mówi o tym że możesz przytyć 4-5 kilogramów to twoje ciało może nabrać np. 1-2 może 3 a może być tak że przybieżesz np. 6 kilo to zależy od organizmu. Ja biore Magnum 8000 od Trec'a i jakoś nie przybrałem nic kompletnie a po pobycie u kuzynki w niemczech po normalnych posiłkach (co około 3 godziny) nabrałem około 3-4 kilo w tydzień (dokładnie 8 dni). A jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć to narazie sprubój "na sucho" bez żadnych odżywek i po np. 2-3 miesiącach zacznij coś brać a do tej pory poczytaj i poszukaj katalogów firm produkujących odżywki z tego także można dużo się dowiedzieć.
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: białko.
B. ładnie chudy Ci napisał {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Najlepiej jest poczytać w sklepach internetowych i wiedzieć jak działa produkt który zamierzamy kupić, czego się po nim spodziewać
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024