Witam wszystkich.Co sądzicie o tym cyklu?Dzięki za odpowiedzi.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
propa 100 mg co dwa dni , tren jak Twoj pierwszy cykl 50 / 75 mg max razem z propem w jednej rakiecie
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
masz sprawe pisz PW / e-mail...
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Aminokwasy + witaminy |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
jakie witaminy są najbardziej potrzebne do treningu |
Dieta |
|
|
||
Co sądzicie o Phera - MaSS |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Czy ktoś może orientuje się ,gdzie mozna odbyc praktyki instruktorskie z kuturystykisorry,że napisałem to w tym dziale :) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
skurcze mięśnico z tym zrobić |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jakie wybrać??- Ponad rok temu
-
Dla znających sie na temacie_co o tym myślicie???- Ponad rok temu
-
SUS 500- Ponad rok temu
-
Meta PMP- Ponad rok temu
-
Cykl meta.- Ponad rok temu
-
Boldenon + Meta na pierwszy cykl- Ponad rok temu
-
Clen / T3 - Cykl redukcja- Ponad rok temu
-
saa- Ponad rok temu
-
cykl rzezbiacy- Ponad rok temu
-
pomoc przy cyklu- Ponad rok temu




Ponad rok temu
