Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przestawianie się ucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Wafelinho
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Przestawianie się ucha
Witajcie!

Mam problem, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałem. Jestem na diecie niskokalorycznej już pół roku, miałem bardzo dużą nadwagę i z 119kg jestem teraz przy wadze 76kg, wzrost 183cm. Jestem też w wieku 16 lat rocznikowo. Ostatnio, jakiś miesiąc temu, gdy biegałem na bieżni i postanowiłem przyśpieszyć co nieco na ostatnią minutę, pod koniec zaczęło mi się przestawiać lewe ucho. O co chodzi? Chodzi o to, że jak coś mówiłem, to dźwięk oddalał się i przybliżał jakby do lewego ucha. Coś w stylu efektu z lotu samolotem, tylko że na lewe ucho i tak jakbym słyszał siebie raz od środka i od zewnątrz. Gdy też mam takie coś i piję np. wodę, to słyszę to bardziej szczególnie w lewym uchu, jakbym słyszał co się dzieje wewnątrz. Czasami też jak zanurzam głowę w wodzie podczas kąpieli, to czuję że coś w tych uszach 'siedzi', tak jakby gdzieś były lekko zatkane czy coś w tym stylu. Żadne sztuczki z połykaniem śliny nie pomagają. Myślałem, że wszystko już w porządku i to było chwilowe. Po malutkiej przerwie zacząłem znowu ćwiczyć i gdy już porządnie się rozgrzeję, to znowu następuje ten problem z uchem. Dzisiaj już dwa razy tak było. Strasznie mnie to martwi. Najdziwniejsze jest to, że zaczęło się to dziać dopiero miesiąc temu, a ćwiczę już przecież przez jakiś czas. Co to może być?

Użytkownik Wafelinho edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Przestawianie się ucha
Idz do laryngologa , zajrzy do ucha i bd wiadomo .

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


Wafelinho
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Przestawianie się ucha
Z tym to wiadomo, ale chciałbym najpierw zapoznać się opinią użytkowników forum, bo może spotkali się z czymś takim.

Użytkownik Wafelinho edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024