Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Damiano00
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problemo
Cześć wam mam dość uciążliwy problem jestem ze swoją panną od 4 lat bedzie w lutym

problem polega na tym że nie uprawialiśmy sexu jeszcze z powodu bulu jaki odczuwa przy wprowadzeniu członka

Była juz z tym u ginekologa bo myslelismy ze cos jest nie tak zjej cipka :zly: ginekolog powiedział tylko ze ma bardzo waska macice ona wazy 42 kg ma 19 lat ja mam 21 wiem to głupie ale może macie jakieś propozycje co do tego kochamy sie w chu... na prawde ocieramy sie ale to juz stało sie nudne !!!! one che tego ale mówi że panicznie sie boi tego dowiedziałęm sie że sa takie kobiety co bardzo sie boja tego 1 razu i właśnie taka kobite mam :ok: było wszystko świece muzyka i te inne pierdoły

Lekarz tez zapytał o wymiar członka odp że 19,5 cm i powiedział że bedzie bolało bo jest pani bardzo wąska i jeszzce bardziej ją tym dobił matoł pierdolo..... nie wiem czy teraz zostaje tylko sexuolog czy nie wiem jeszcze w dodatku jak sie zabawiamy to już nie robi sie wilgotna bo wiadomo znudziło sie nam juz te zabawy i td i nie dziwie sie jej że sie nie podnieca jak na początku mówi ze bardzo ja podniecam a co mnie dołuje najbardziej że nie doprowadziłęm jej do orgazmu łechtaczkowego a to ponoć u dziewic jest cięzko uzystać i to jeszzce zalezy od kobiety panowie co wy otym myślicie tylko prosze bez głupot :) jestem poważnym chłopem i chce poważnej rady

Bardzo mi na niej zależy jak będzie trzeba to poczekam drugie 4 lata :) wiem ze to ta moja 2 połowa i ona tez tak sądzi bardzo chce mnie uszczęśliwić ale ten jej cholerny ból po za t ym chyba jest wszystko ok kochamy sie jak normalna para tylko tez taki mankament że ona niema tego czegos dzikości w sobie zapału do sexu wiecie że np nie przejmuje inicjatywy nie zacznie 1 zabawy ale pewnie przez znudzenie rozmawialiśmy o tych tematach i zawsze sie kończy że musimy próbowac i tyle jak co sie muwi jak sie popieści to sie zmieści ;) tylko u niej to jest bardzo trudne miałem pare panienek przed nia i nie miałęm takiego problemu
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
Kurcze nie wiem co ci doradzić wiem tyle że to prawda że są kobitki co straszliwie boją sie tego 1 razu jest ich duża część każda sie boi ale sa te właśnie co boją sie 100x bardziej nie wiem spróbujcie jakiś żelów żeby nie miała sucho rozumie cie przez 4 lata tylko sie ocierac to każdemu by sie znudziło

A co do podniety to moze kup jej jakiś specyfik na Libido [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moze sie jej powiększy a co do inicjatywy to przeważnie takl jest że mężczyzna przejmuje inicjatywę wiec to nie ejst taki duży kłopot według mnie kocita wyjdzie zniej jak już będziecie mieli ten 1 raz za soba :ok: :)

Proponuje prónować jak mówiłem żel dłuższa gra wstępna rozpal ja dobrze i posmaruj zelem i próbuj

Albo jeszzce inaczej może zróbcie se przerwe od siebie to czasami pomaga w podnieceniu ja tak robie czasami ze swoja nie spotykamy sie przez 2 tyg a potem jak sie spotkamy to każde znam ma ochote :zly:
  • 1

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
wlej jej do garłda 0,5l wódki , przy takim znieczuleniu nic nie poczuje :PP a pozniej to juz bedzie z górki :zly: to jest forum kulturystyczne a nie o sexie i sprawach łóżkowych .. trudne sprawy kur** , sa odpowiednie fora do tego .

pozatym , wytrzymałeś z panna 4 lata i nawet nie zamoczyłeś ? pozdrawiam twoje kochanki :ok:

Użytkownik Blue edytował ten post Ponad rok temu

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


Damiano00
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
W tym problem że ona nie lubi wódy i po 2 kielichach rzyga jak kot wiem że mogłem napisac na innym specjalnym forum ale jakoś postanowiłem do mężczyzn napisac a nie do jakiś cip z forum randkowego :zly: sory jak sie wprosiłem ja chce tylko pomocy

I tu sie mylisz ;) nie miałem innej przez te 4 lata jestem z tych co nie zdradzają swoich panienek ;) Wytrzymuje bo robi mi loda :ok: ocieramy sie i jakoś to przeżywam :) :)
  • 0

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
idz do sex shopu i kup jakaś maść do masarzu intymnego , to jej wyluzuje troszkie miesnie , do tego jakiś afrodyzjak bo tez takie maja , to jej dobrze waginke nawilży , mozesz tez sobie pałke posmarować żelem np durex play , im bardziej ślisko tym mniej boli .

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


Damiano00
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
Dziękuje za rady :ok: zamówie przez neta bo tak o sie wstydzę iść coś kupować :zly:

Taka mam chcice już że chodze jak nawiedzony :) ale kocham ja naprawde i nie zostawie jej z tak banalnego problemu poradzimy sobie z tym

Dzięki Dawid Dzięki Blue Pomogliście troszku :)
  • 0

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
nie przez neta tylko idz do sklepu i Ci nejlepiej doradza .

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


Damiano00
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
No ok przełamie się :zly:
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
podziwiam.
Atmosfera, winko, masaż, jakieś żele nawilżające (jak pisali koledzy wyżej)
a jak to nie pomoże to zaatakuj palcem.
  • 1
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

Damiano00
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
Też otym myślałem żeby przez jakiś czas zabaw paluszkiem rozwierać i tak co akt co raz bardziej potem 2 paluszki jak sie będzie dało i tak za jakiś czas spróbować cipka stanie sie pardziej elastyczna chyba dobrze kombinuje :zly:
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
Dobrze kombinujesz np 2 tyg po 1 paluszku co 3/4 dni i tak z 20min się nią pobaw i potem 2 paluszki tez 2 tyg i powinno pomóc tylko pamietaj żel na palucha i na cipkę
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
działaj działaj to "prawie tak jak kulturystyka" osiągnięcie efektu wymaga czasu :zly:
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
i tak samo chemia czyni cuda :zly:

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemo
Hahaha racja 100% satysfakcji :zly:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024