Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

TTP
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Methanex Razak , Bcaa IH , Protein FA , Protein 92 QNT , Cytonox , Mega 100 Qnt
Witam

Jest to mój pierwszy post wiec chcial bym sie przywitac :P

Mam 21 lat ii planuje zrobic cykl z uzyciem tego co wpisane w temat ( ponizej rozpisze dokladniej ) Lecz nie mam duzego pojęcia co do tego Metanabolu ii chciał bym zasięgnac opinii osob które juz ja probowaly badz tez maja wieksze pojecie odemnie na ten temat :)

4 lata temu jak złapałem zajawke na silke po 4 miesiacach cwiczen na sucho z powodu braku pieniedzy kupilem sobie metanabol ruski ( zjadlem wtedy okolo 80 tabletek ) zrobilem na nim 4 kg ( prawie czystej masy miesniowej , bo praktycznie utrzymywalem sie wagii ) gdzie nie bralem zadnego odbloka ( olalem sprawe , dzisiaj wiem ze to blad ) oraz po cyklu nie podtrzymywalem masy niczym. Cwiczylem minimum 4 razy w tyg , nie widzialem niczego innego procz silownii , Baseny itd potem trenowałem boks ( wtedy masa mi troche spadła ) , cwiczylem tak poltora roku po czym odpuscilem sobie . Ii do tej pory cwicze od czasu do czasu ( przeprowadzka , brak czasu , roznie bywa , lenistwo ! ) teraz cwicze 3 mies regularnie po czym chce odrobic mase ( zalezy mi na czystej beztluszczowej ) Stracilem na wadze nie przez to , ze przestalem cwiczyc regularnie (poniewaz dlugo sie masa utrzymywala ) tylko przez to , ze wciagnalem sie w Tigery , papierosy .. I taki okres mialem przez rok , praktycznie brak jedzenia . Dalej mam lekkie problemy z jedzeniem , poniewaz nie dam rady jesc tak duzo ile bym chcial . Ale nie jem tez malo ( roznie bywa poprostu )

Przechodzac do konsensusu chcial bym porady co najlepiej polaczyc i jak dawkowac przy Metanabolu Razaku

Mam juz :

Cytonox
Protein 92 QNT - na noc
Mass+ QNT - gainer
Mega 100 QNT - Witaminy ( niestety nie bylo Amino 6600 z FA bo te chcialem wziasc )

Teraz mysle nad dokupieniem

Delicious Protein QNT lub Whey Protein FA - raczej skłaniam sie do FA bo wychodzi więcej porcji a skład porównywalny oraz firma
Bcaa - z MHP , QNT , albo Iron Horse
Carbonox - Nie wiem wlasnie czy wziasc ?


Gainer czy białko lepiej bedzie polaczyc do tego ? Czy to i to .. Czy bez sens

Kreatyne wziasc teraz czy po cyklu ?
Chciałbym osiągnac 5-6 kg minimum na tym cyklu

Wiek - 21
Kg - 70
Wzrost okolo 173 cm

Proszę o rady i pozdrawiam
  • 0

arkadius85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SPORO TEGO
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Methanex Razak , Bcaa IH , Protein FA , Protein 92 QNT , Cytonox , Mega 100 Qnt
po pierwsze razaka wymieniłbym na cos lepszego np metka z pmp ktora niedawno wyszła do obrotu i napewno bedzie trzepała lub jakas inna dobra bo moim zdaniem razak do kibla. 5-6 kilo chcesz opsiagnac to dopnij diete kreatyne mono dałbym po cyklu na podtrzymanie.

Użytkownik arkadius85 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
to co dla mnie jest podłogą dla innych moze byc sufitem.

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: Methanex Razak , Bcaa IH , Protein FA , Protein 92 QNT , Cytonox , Mega 100 Qnt
slomiany zapal masz, nie bierz saa cwicz tak jak cwiczysz przynajmiej na zdrowie ci moze wyjdzie,
  • 1
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024