Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta redukcyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Zenit
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta redukcyjna
Witam
Mam 19 lat, 170cm wzrostu i ważę obecnie 92kg. 2 lata temu schudłem do 84-85kg i utrzymywałem tą wagę do jesieni 2011. Jakiś tydzień temu opamiętałem się i wróciłem do starego trybu życia i jem normalnie tj. robiłem to od 2 lat. Pracuję fizycznie i nie mogę sobie pozwolić na opadanie sił w pracy.
Jem posiłki 2 razy dziennie: ok 11-12 śniadanie (zazwyczaj jest to bułka z jakąś wędliną) i obiadokolacje w zależności od pory roku (w zimie jest to 17, a w lecie 19-20) na obiad jem zazwyczaj to co ugotują czyli standardowy polski obiad w nieprzesadzonej ilości. Słodycze mocno ograniczam. Nie piję kawy, tylko herbatę słodzoną (innej nie wypiję), piwo odstawiłem. Alkohol tylko wódka lub mocniejsze na jakiejś imprezie.
Chciałbym zejść do 80kg (ze względu na nogi, które po całym dniu bolą co odczuwam po przybraniu na wadze), tak poza tym nie zależy mi na wadze, a na pozbyciu się brzucha, boków i ud.
Po ostatniej diecie musiałem się bardzo pilnować jeśli chodzi o jedzenie, ponieważ bardzo szybko uciekała mi waga do góry. Tak jakby to nie było uwarunkowane tylko jedzeniem. Ponieważ jadałem zazwyczaj mniej od innych.

Co mogę jeszcze zrobić żeby schudnąć i łatwiej utrzymywać wagę? jakieś suplementy? a może pofatygować się do dietetyka?
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta redukcyjna
2 posilki dziennie to tragedia. Musisz jesc 5-6 mniejszych posilkow, zadnego podjadania, zadnych slodyczy i alkoholu (przynajmniej na jakis czas). Zapraszam do podwieszonych w dziale dieta.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta redukcyjna
Kofeina przyspiesza metabolizm więc możesz ją pić. Wódka nie równa piwie , po pierwsze ma więcej kcal po drugie to póste kcal których nie przetworzymy na energię więc wybieraj piwo .

Co do posiłków ciężka sprawa , najlepsze wyjście jest taki żeby nie jeść tego co ugotują tylko gotować samemu.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024