Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl Myometh co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cykl Myometh co dalej?
Witam! Chciałbym zasięgnąć rady, ponieważ brałem kreatyne, od tego czasu minęły jakoś 3 miesiące albo 4, w tym czasie jakoś przez 1,5miesiąca brałem Myometh, do tego gainer jumbo oraz xtreme 3r aminki (czy jakoś tak pisze z pamięci), gainera już zjadłem 2 puchy po 4,4kg, cykl myometh zrobiłem sobie 2 puchami i aminki mi jeszcze zostały. Pytanie brzmi co teraz? Jakąś kreatynke dalej może? To ma być głównie na mase, ale nie chce samego gainera pić tylko coś jeszcze do tego. Z góry mówie, że nie chce żadnych "pompek" na bazie azotu, wody itd. Za wszelkie rady dziekuję.
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Jaką kreatyne brałeś wcześniej i jaki fundusz przewidujesz na cykl ?
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

Mexyk

Mexyk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Jak byłeś zadowolony to powtórz cykl, możesz dodać kreatyne lub stak jeśli nie brałeś.

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Ile masz siana na cykl :P to coś się wybierze

A jak efekty na tym cyklu ? bo ciekawy zestaw

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
walnij bcaa i do tego jakis stack krety i glutaminke
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Pieniądze dużej roli nie grają, ważne żeby były efekty jako takie. Więc po tym cyklu nie zauważyłem jakiś strasznych efektów (na puszcze jest podane 7-10% przyrost mięśni), lekko siła w górę no i lekko masa, ale nie dużo. Ale podejrzewam, ze dlatego, bo nie trzymam się kurczowo diety (tzn jem dużo pożywnych rzeczy w białka, węgle codziennie, ale nie mam czasu żeby jeść tyle posiłków dziennie ile trzeba czyli 5-6, jem około 4 dlatego też pije gainer coby uzupełnić troche braki-może coś pomaga;)). No i myometh niby lepiej działa z białkiem, a ja pilem gainera jumbo, który troche tych białek ma, ale niezbyt dużo. Dlatego chciałbym coś innego spróbować. Wcześniej brałem jabłczan kreatyny za 40zł chyba to coś zwykłego HI-TEC'a o ile pamiętam. Zostało mi jeszcze trochę tego gainerka, smak truskawka (polecam bardzo dobrze się pije, smakuje jak koktajl, rozpuszcza się też ok) no i aminki Xtreme 3R, dość dużo jeszcze zostało. Więc zestaw ten też niebył tani jak widać, brałem niby najlepsze rzeczy aktualnie na rynku.
  • 0

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Witam! Chciałbym trochę odświeżyć i od razu napisać czy taki zestawik: te aminki co mam Xtreme 3R + Xtreme Detonator + może jakiś gainer, albo ten sam co mam byłby dobrym zestawieniem? Czytałem i ten detonator chyba nie jest na bazie NO ani wody, więc by mnie chyba nie napompował tylko? Ponieważ nie chce efektu spatku mięśni po cyklu. Z tego co czytałem to Xtreme Napalm pompuje, a ten chyba działa inaczej i robi suchą masę mięśniową, bez jakiś azotów, wody itd mam rację? Jeżeli nie, to prosiłbym, żeby ktoś mnie wyprowadził z błędu.
  • 0

Mexyk

Mexyk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Jeśli byłeś z gainera zadowolony to stosuj dalej, osobiście go nie brałem, skład ma ciekawy i ciężko na rynku wyhaczyć coś lepszego. Efekty dziwne ze masz jakiekolwiek skoro poprzedni temat o ile dobrze pamiętam już dawno zakładałeś a tu piszesz że masz jeszcze troche jumbo i pełno Xtreme 3R

Moim zdaniem jak masz tak stosować suple to lepiej nie kupować. Detonator ma skład chyba identyczny jak Storm (a to bardzo słaby suplement). Jak weźmiesz się za solidne stosowanie i miche to kup tego gainera + jakiś dobry stack lub przed treningowy i po treningowy (Hot Blood + Attack lub Hemo Rage ultra + Hyperfusion lub Amped + Creabomb) + dobre witaminy. Jak dodasz dobry trening wtedy efekty gwarantowane.

Użytkownik Mexyk edytował ten post Ponad rok temu


ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Zakładałem dawno ale zacząłem stosować niedawno, bo byłem w pracy za granicą. Gainer jeszcze został bo to drugie pudło wiec jeszcze na kilka dni mam, choć już się kończy Xtreme 3R jeszcze jest dużo bo miałem kupione 2 puszki. Poczytam o tym co napisałeś, choć nie wiem jak z tym detonatorem, bo tutaj gdzieś na forum znalazłem post jak ktoś pisał że miał storma i detonatora i ten drugi działa o wiele lepiej. I pytanie jeszcze, aminokwasy stosuje się tylko w dni treningowe? Bo tak jest na opakowaniu i tego się "słucham" wsypuje sobie do wody jedną miarkę i robie 3-4 łyki przed treningiem, potem reszte dopijam w trakcie treningu i potem kilka łyków po treningu. Tak jest na opakowaniu napisane, więc tego się trzymam, czy inaczej się to dawkuje?

Użytkownik ElectroN edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
Z tego co zrozumiałem to Jumbo się już kończy, jest jego mało ale za to ma jesczze 3R :P

3R przedewszytskim w porach okołotreningowych ale tak jak mówi Best ,wersja mniej ekonomiczna mówi o tym by dawac także rano po przebudzeniu .

Ja bym poleciał tak : Crea Bomb + przed treningówka ,jest dużo tego na rynku :P W zależności czego oczekujesz od tego typu supli , czy tylko pobudzenia czy tez typowo pompy :)

No ale jesli nie masz diety to kupowanie powyższych supli mija się z celem .
Dlatego przenalizuj swój jadłospis i w razie potrzeb to zamiast supli kup uzupełnienia diety (białko,wegle,tłuszcz) Bo bez odpowiedniego budulca masy nie będzie :down:

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl Myometh co dalej?
To jest tak jumbo 4,5kg starcza tak mniej więcej na około 3-4tyg jeżeli bierze się te 5 miarek dziennie jak na opakowaniu (dokładnie nie wiem, więc strzelam między 3-4 tyg nie zwracałem aż tak na to uwagi, kończyło się to kupiłem nowe) Myometh brałem 2 puchy też jak na opakowaniach było napisane, wiec cykl trwał mniej więcej tyle co jedna pucha jumbo, a 3R jeszcze mam, bo brałem tylko w czasie treningów (przed, po w trakcie) Jeśli chodzi o diete, jak napisałem, nie mam ułożone to tak, że np o 9 jem śniadanie za 3 godziny drugie, za 3 obiad itd...Staram się jeść dużo rzeczy z tego tematu http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/ czyli codziennie pierś, ryż, serki, sery, rodzynki, płatki, mleko to co tam jest generalnie, ale nie jem tego w takiej kolejności jak tam jest, czas nie pozwala mi na takie dobrodziejstwo, żeby niektóre z tych rzeczy robić, bo nieraz musze coś na szybko zjeść (ale codziennie obowiązkowo to pierś + ryż na obiad, serki, sery) Przez ostatnie 5 miesięcy mniej więcej jak zacząłem jeść takie wartościowe rzeczy a nie jakiś syf przytyłem około 10-12kg, byłem dość chudy, teraz wyglądam jak człowiek;) I teraz dalej idzie, już troche wolniej ale idzie masa, więc nie jest ta moja dieta może strasznie dobra na mase, ale idzie, powoli ale idzie i to mi starczy. I teraz tak gainera mam resztke więc sobie kupie jeszcze jednego (bo gainera chyba nie ma przeciuwskazań żeby pić przez jakiś dłuższy czas?) do tego mam jeszcze te aminy 3R (te pije tylko w dni treningowe prze, w trakcie i po treningu) i właśnie chciałbym coś do tego, ale nie żadne na bazie azotu i wody. I teraz jeszcze sprawa, jak się pije aminokwasy to dodatkowo witaminy też można brać czy to już za dużo? Bo tak patrzyłem, że mają podobne niektóre składniki, a nie chciałbym spożywać dziennie więcej niż potrzebuje jakieś witaminy itd.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024