Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból rąk/mięśni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

qwerty90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Ból rąk/mięśni
Witam

Mój staż to ok 8miesięcy. Teraz wakacje i nie mogłem powiązać pracy z siłownią ale pod koniec chciałem znowu wrócić do ćwiczeń. Po drugiej serii (klata) zaczęły mnie strasznie boleć ręce tak jakby były nadwyrężone, zmniejszyłem ciężar ale nic nie dało. Teraz moje pytanie brzmi: czym to jest spowodowane?? czego mi brakuje, co mógłbym dokupić?? (witaminy, minerały itd??) Chce podkreślić, że nie miałem takiego bólu nawet jak zaczynałem dlatego jestem zaniepokojony. Proszę o pomoc kogoś kompetentnego. Z góry dzięki za rade...
  • 0
CZŁOWIEK JEST NAJGROŹNIEJSZY GDY JEST PRZEKONANY O SWOICH RACJACH

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni
Może po prostu je zaszokowałeś, nie były przyzwyczajone do wysiłku z powodu przerwy, witaminy itp na pewno nie zaszkodzą.

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


qwerty90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni

Może po prostu je zaszokowałeś, nie były przyzwyczajone do wysiłku z powodu przerwy, witaminy itp na pewno nie zaszkodzą.

tzn zaszokowane myśle że raczej nie były bo praca bardziej siłowa (noszenie, wciąganie itp). w czasie tej przerwy ze dwa razy odwiedziłem siłownie u kolegi i tam tez te bóle występowały (przy treningu klaty). lewa ręka - odczuwalny bardziej łokieć ale też cała ręka, prawa też boli i nie wiem czy to ból mięśni czy kości ale straszny dyskomfort podczas ćwiczeń
  • 0
CZŁOWIEK JEST NAJGROŹNIEJSZY GDY JEST PRZEKONANY O SWOICH RACJACH

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni
Oj to już ja nie pomogę, może ktoś bardziej doświadczony, albo po prostu udaj się do lekarza.

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


qwerty90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni

Oj to już ja nie pomogę, może ktoś bardziej doświadczony, albo po prostu udaj się do lekarza.

wiesz jak to z lekarzami, co mysla o silowni - odstaw to na bok i wez sie za cos bardziej pożytecznego, ale dzieki i czekam na jakies inne propozycje
  • 0
CZŁOWIEK JEST NAJGROŹNIEJSZY GDY JEST PRZEKONANY O SWOICH RACJACH

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni
No to bola Cie stawy czy miesnie?? Bo to zupelnie inna sprawa. Jak stawy - najlepiej kupic Animal Flex.
  • 0

qwerty90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni
Bolały i stawy i mięśnie...jak w temacie ból rąk! ból był na tyle nieprzyjemny że nawet proste otwieranie drzwi sprawiało mi dokuczliwy ból. Jakby mogło to komuś pomóc to zakupiłem magnez, wapń i glukozamine, dokładnie magne b6/ostowap D3/arthrozamina. Wszystko zakupione w aptece pod temat siłowni. Wystarczyły 2tygodnie, oczywiście z pełnym odpuszczeniem sobie jakiegokolwiek wysiłku. Teraz jest już dosko :D można cieszyć się z pełnej dyspozycji na treningu.
Pozdrawiam

Użytkownik qwerty90 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
CZŁOWIEK JEST NAJGROŹNIEJSZY GDY JEST PRZEKONANY O SWOICH RACJACH

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból rąk/mięśni
zła rozgrzewka, zła technika. na bóle mięśni maść rozgrzewająca, najlepszy ben gay, ale mocno piecze, więc jeżeli boisz się takiego "bólu" po stosowaniu maści, bo nie zawsze ejst to przyjemne i w dodatku ten zapach, to kup coś łagodniejszego, ew jakis voltaren lub fastum
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024