Skocz do zawartości


Zdjęcie

Peak Plutonium


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Ankieta: plutonium (1 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

  1. Bardzo dobry (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średni suplement (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania

  1. Masa (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Siła (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  3. Wytrzymałość (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Redukcja tkanki tłuszczowej (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Peak Plutonium

Plutonium - ekstremalnie silny stack treningowy, "Plutonium ma wszystko czego można oczekiwać po stacku przedtreningowym."

 
"To nie suplement, to petarda ! Wybuch jaki widnieje na opakowaniu jest adekwatny do działania. Ten produkt powoduje większą wydajność na treningach. Polecam"
 
"Witam, śmiało mogę polecić PLUTONIUM wszystkim którzy chcą poczuć moc na treningu. Ogólna ocena 5+ jedna z lepszych przed treningowych odżywek jaką w życiu miałem a trochę ich już spróbowałem. Niesamowita pompa, duży poziom skupienia na treningu."
 
 
Specjalnie stworzony suplement, który przebija w działaniu wszystkie dotychczasowe suplementy tego typu. Dzięki wszystkim rodzajom argininy i prekursorom argininy, 8 Malat, Norvalin, Quercetin, Lysin i Ginko Biloba i Rutin PLUTONIUM dostarcza wszystko co powoduje rozszerzanie Twoich komórek do granic możliwości. Twoja muskulatura zostanie zasypana substancjami odżywczymi, dodatkowo doznasz niesamowitej pompy mięśniowej. 15 rodzai kreatyn i dodatkowe wyjątkowe składniki powodują niesamowity wzrost masy i siły mięśniowej. Rewolucyjne zestawienie różnych aminokwasów BCAA (Ethyl Ester, Malate, Alpha-Ketoglutarate i N-Acethyl BCAA) pozwala na niesamowicie szybki dopływ tych jakże ważnych aminokwasów do Twoich komórek mięśniowych. Aminokwasy BCAA wprowadzają Cię w stan anaboliczny oraz chronią Twoje mięśnie przed katabolizmem. Synergetyczny Multimatrix zawierający najsilniejsze stymulatory jak kofeina, tauryna, Alpha-Ketoglutarat i mikrozynowana tauryna, Glucuronolactone, Ribose, HMB, Guarana, Ginger, Ginseng, TMG, MCT i Waxy-Maize Starch zwiększa Twój poziom energii i twoją koncentrację. PEAK PLUTONIUM zawiera też 3 rodzaje L-karnityny (ALCAR, GPLC i Carnitin-Tartrat), dwa rodzaje tyrozyny, Capsaicin, White-Willow, Bark, Choline-Bitartrat i Inositol. Ten piekielny zestaw spali Twój tłuszcz! ANABOLMATRIX zawierający saponiny steroidowe, tribulus terrestris, Maca, Fenugreek, MHCP (Cinnamon), HCA, 4-Hydroxy-Isoleucine i Glycine maksymalnie stymuluje Twoje hormony w szczególności Testosteron, HGH, IGF-1 i insulinę. Doprowadzi to do mega wzrostu Twoich mięśni. Ergogene Matrix z najsilniejszymi antyoxydantami Alpha Liponsaure, EGCG z Gruntee, OPC z Grape-Seed, Cystein (NAC), Carnosin i wiele innych, zniszczy wszystkie wolne rodniki, które zaatakują Twój organizm. 

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Peak Plutonium
Miałem jedną porcje ,łykłem przed tren i jakoś sząłu na mnie nie zrobił
Pobudzenie i pompa na średnim poziomie ...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024