Skocz do zawartości


Zdjęcie

ćwiczenia bez diety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

glenda
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ćwiczenia bez diety?
Witam!
Bardzo zależy mi na wyszczupleniu brzucha i talii(nie mam żadnych dużych problemów z oponką czy boczkami, chodzi mi raczej o wyrzezbienie talii i ladnego, w miare plaskiego brzucha), w miare mozliwosci rowniez ud, chociaz przestaje sie ludzic..
Przejde do sedna - czy moge to osiagnac samymi cwiczeniami, bez diety? Jesli tak, to jak czesto mialabym wykonywac takie cwiczenia i jakie?
Nie chce gubic kilogramow, za bardzo lubie swoje piersi i pupe:)
  • 0

Kiddo1980
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:nauka
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:62

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia bez diety?

Witam!
Bardzo zależy mi na wyszczupleniu brzucha i talii(nie mam żadnych dużych problemów z oponką czy boczkami, chodzi mi raczej o wyrzezbienie talii i ladnego, w miare plaskiego brzucha), w miare mozliwosci rowniez ud, chociaz przestaje sie ludzic..
Przejde do sedna - czy moge to osiagnac samymi cwiczeniami, bez diety? Jesli tak, to jak czesto mialabym wykonywac takie cwiczenia i jakie?
Nie chce gubic kilogramow, za bardzo lubie swoje piersi i pupe:)


niestety, w moim przekonaniu i z wieloletnich doświadczeń, obserwacji bez odpowiednio skomponowanego jadłospisu oraz naczelnych zasad dietetyki obowiązujących przy dążeniu do szczupłego i jędrnego ciała (5-6 regularnych odpowiednio zbilansowanych niewielkich posiłków), masz marne szanse na uzyskanie spektakularnych efektów, tudzież odtłuszczenia;

poza tym, nie da się wpłynąć wybiórczo na ubytek tkanki tłuszczowej, tak więc chcąc wyrzeźbić brzuch, stracisz również tłuszcz z pozostałych partii ciała, w tym z biustu i pośladków (to raczej pożądany efekt...?;) );

polecam spróbować A6W (aerobiczna szóstka Weidera) - klasyka, może akurat to Ci pomoże :)

reasumując- samymi ćw. osiągniesz jakiś level, ale niekoniecznie będziesz nim w pełni usatysfakcjonowana
  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia bez diety?
No to oczywiście racja,dieta będzie odgrywała ważną rolę,ale wydaje mi się,że takie podstawowe ćwiczenia jak rower,bieganie lub basen-skutecznie pomogą Ci w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Liczy się konsekwencja.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024