Skocz do zawartości


Zdjęcie

PHARMA FREAK Ripped Freak Pre-Workout 200g


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

PHARMA FREAK Ripped Freak Pre-Workout 200g
PHARMA FREAK Ripped Freak Pre-Workout 200g najsilniejszy i najmocniej skoncentrowany suplement przedtreningowy!

45 porcji w opakowaniu!
Przepyszny owocowy smak!

Ripped Freak Pre-Workout to najsilniejszy i najmocniej skoncentrowany suplement przedtreningowy w historii! Ripped Freak Pre-Workout jest silniejszy od dowolnego innego suplementu ponieważ zawiera największą dawkę najmocniej skoncentrowanych substancji aktywnych ze wszystkich suplementów przedtreningowych dostępnych na rynku! Ponadto Pre-Workout zawiera też nowe, nie stosowane dotąd składniki, które podkręcą twą intensywność, energię i siłę!

Czemu Ripped Freak Pre-Workout jest lepszy od innych suplementów przedtreningowych?

Ripped Freak Pre-Workout zawiera najpotężniejszą kombinację składników podnoszących poziom adrenaliny w historii!
Ripped Freak Pre-Workout to JEDYNY suplement przedtreningowy, który wykorzystuje klinicznie opracowaną dawkę TyroPur Instantized L-Tyrosine, która maksymalnie poprawia skupienie i funkcje kognitywne. TyroPur Instantized L-Tyrosine zawarta w Ripped Freak Pre-Workout drastycznie wzmacnia działanie suplementu, jeśli chodzi o wydzielanie adrenaliny! Przy takim połączeniu składników, zmaksymalizujesz intensywność i energię I doświadczysz lepszego skupienia i jasności umysłu.
Ripped Freak Pre-Workout to jedyny suplement przedtreningowy dostępny na rynku zawierający AstraGin, który udowodnił w testach klinicznych swą skuteczność w poprawianiu wchłaniania. Zawierając AstraGin, RIPPED FREAK PRE-WORKOUT gwarantuje lepszą biodostępność swych składników a co za tym idzie jest w stanie wywołać silniejsze rezultaty niż inne skoncentrowane suplementy przedtreningowe.

Czemu potrzebujesz Ripped Freak Pre-Workout?

Korzyść 1 – maksymalna energia, intensywność i skupienie
Ripped Freak Pre-Workout podniesie twój poziom energii, intensywności i skupienia dając ci większą siłę i wydolność organizmu! Gdy składniki stymulujące produkcję adrenaliny połączy się z TyroPure zawartą w RIPPED FREAK PRE-WORKOUT, efekty staja się niewiarygodne!
Korzyść 2 – maksymalna pompa, siła, wytrzymałość i regeneracja
Ripped Freak Pre-Workout maksymalizuje pompę, siłę, wytrzymałość i regenerację wykorzystując synergiczny efekt połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy. W skrócie, połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy gwarantuje, że twoje mięśnie będą nastawione na maksymalną pompę, wydajność, wzrost i regenerację!
Korzyść 3 – maksymalna biodostępność skoncentrowanych składników
Ripped Freak Pre-Workout zapewnia lepsze wchłanianie i biodostępność swych skłądników niż jakikolwiek inny suplement dostępny na rynku dzięki wykorzystaniu AstraGin - substancji poprawiającej wchłanianie o klinicznie udokumentowanej skuteczności. Mówiąc wprost, AstraGin wzmacnia efekty działania innych składników Ripped Freak Pre-Workout.

Skład w jednej porcji:

Formuła Ripped Freak 5,024 mg
Tyrozyna
Beta-alanina
Kofeina bezwodna
Alfa ketoglutaran argininy
Wyciąg z liści oliwnych (zawierający oleuropeiny)
Traganek błoniasty

Sposób użycia: Zmieszaj 1 – 2 miarki z 250 do 500 ml zimnej wody i wypij na 30 do 45 minut przed treningiem. Ze względy na ekstremalną siłę, zaleca się oszacowanie tolerancji organizmu na suplement poprzez rozpoczęcie dawkowania od 1 lub 1½ miarki przed przejściem do pełnej dawki 2 miarek. Ripped Freak Pre-Workout jest tak silny, że dla wielu osób 1 lub 1½ miarki może się okazać być wystarczające do wywołania maksymalnych efektów.

Uwaga: NIGDY NIE PRZEKRACZAJ DAWKI 2 MIAREK/PORCJI NA RAZ i 3 MIAREK/PORCJI NA DOBĘ. Ripped Freak Pre-Workout można łączyć z innymi suplementami, o ile nie zawierają one kofeiny lub podobnych stymulantów. Dla osiągnięcia większych przyrostów masy i siły przyjmowanie RIPPED FREAK PRE-WORKOUT warto połączyć ze stosowaniem Creatine Freak i/lub Test Freak.

Ostrzeżenie: Ze względu na silną koncentrację i dużą moc, zaleca się stosowanie Ripped Freak Pre-Workout z najwyższą ostrożnością. Jego unikalna kombinacja składników poprawi energię, intensywność i skupienie jak nic innego. Oto produkt, którego działanie odczujesz natychmiast!

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024