odżywka na spalanie tłuszczu z brzucha?
Napisano Ponad rok temu
pisze tutaj pierwszy raz, szukałem podobnego tematu lecz nie znalazłem, widziałem temat o spalaczach ale on mi nie pomógł.
dobra przejdę do konkretów.
w okresie zimowym i wiosennym sporo ćwiczyłem na mięśnie brzucha, robiłem brzuszki a6W i inne ćwiczenia, i po części wyrobiłem sobie mięśnie, lecz te mięśnie są przykryte dawką tłuszczu. prowadzę aktywny tryb życia co dziennie 8km rowerem do szkoły, potem biegam i trochę ćwiczę albo jestem w pracy(praca fizyczna coś w stylu budowlanki), trochę schudłem, ale to za mało, "nie odsłoniło mi to mięśni". po prostu chce zrzucić trochę tłuszczy z brzucha i chciał bym kupić jakąś odzywkę na spalanie, ale się na Tym nie znam i prosił bym Was o pomoc.
potrzebuje czegoś co mi pomoże nie jest drogie(do 150 zł miesięcznie) i nie powoduje skutków ubocznych (słyszałem ze niektóre powodują bezpłodność.)
jak byście mogli mi powiedzieć co było by najlepsze jego działanie, i niby skutku uboczne (tylko nie ThermoSpeed). może ktoś ma podobne doświadczenia i się podzieli??
Dodatkowe informacje
ważę 92 km mam 196cm i mam 19 lat a chciał bym ważyć w granicach 83-87km.
z góry dziękuje i pozdrawiam:D
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sprobuj bcaa xtra activlab
TRENUJE BO LUBIE
Napisano Ponad rok temu
a mogli byście mi napisać jak stosować dany środek i jakie miał by skutki uboczne?? (np czy jak będę brał 2 miesiące to będę miał skutki uboczne?)
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dieta dla zielonego - masa mięśniowa + mniej tłuszczu |
Dieta |
|
|
||
proszę o plan treningujestem piłkarzem prosił bym o plan treningu na siłowni |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jakie jest teraz Aikido |
AIKIDO |
|
|
||
Czy ten plan jest dobry? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Spalenie tłuszczu z ud i pośladków. |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jakie odżywki na rzeźbe i siłe.- Ponad rok temu
-
Mój cykl- porada- Ponad rok temu
-
Nitrobolon2 oplaca sie?- Ponad rok temu
-
Stak Kreatynowy- Ponad rok temu
-
JAKI ZESTAW ODŻYWEK WYBRAĆ ?- Ponad rok temu
-
Co wybrać ?- Ponad rok temu
-
Co to odżywka?- Ponad rok temu
-
Creatine + Dextrose + MaxCarb- Ponad rok temu
-
jakie polecacie bialko?- Ponad rok temu
-
L-karnityna- Ponad rok temu




Ponad rok temu
