Skocz do zawartości


Zdjęcie

TANIE WPC 80 GREAT BODY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

byk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TANIE WPC 80 GREAT BODY
Witam.

Chciałem na forum podzielić się opinią dotyczącą tego białka.

Z powodu niedużego budżetu stosowałem do tej pory ostrowie.Ostatnio kolega na siłowni poczęstował mnie tym białkiem.
Powiem tak super rozpuszczalność brak piany skłoniło mnie do zakupu dwóch opakowań.
Miałem smak czekoladowy i uwaga cytryna.
Powiem szczerze że smaki są naprawdę rewelacyjne brak jakichkolwiek problemów żołądkowych.
Cytryna dla mnie powala odskocznia od standardowych smaków.
Jeśli ktoś się zastanawia śmiało polecam to białko tym bardziej że przy cenie 29,99 za 900 g wychodzi lepiej niż ostrowia.

Pozdro.
  • 0

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE WPC 80 GREAT BODY
słaba kryptoreklama, a porownanie do ostrowi trafione jak kulą w płot, przeciez to pasza, jak cos jest jeszcze tansze niz pasza to... ?
  • 0

byk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE WPC 80 GREAT BODY
Widzę że masz dużą wiedzę na temat suplementacji.
Takim razie wyjaśnij mi dlaczego to czy białko ostrowi nazywasz paszą?
Czy pasz dla świń podlega procesowi ultrafiltracji?
Czy pasze dla świń przechodzi przez filtry mikro?
Czy pasza oczyszczana jest z laktozy i tłuszczów oraz soli mineralnych zawartych w serwatce?
Może uważasz że serwatka surowa(odpad mleczny zawierający do maks 13% białka) sprzedawana w cenie 5 zł/kilogram to to samo co produkty wymienione powyżej?
Proponuje zrobić prosty test
Rozpuścić w wodzie jak to kolego nazwałeś pasze(serwatkę) i poddaną metodzie ultrafiltracji odżywkę zawierającą 80% białka i znikome ilości węglowodanów i tłuszczu.
Różnica jest widoczna od razu i każdy może zdefiniować jakiej jakości produkt spożywa
O to kilka różnic:
- Serwatka bardzo ciężko rozpuszczalna w wodzie trzeba się namęczyć i powstają grudki
białko instant rozpuszczalność wzorowa brak grudek
- Serwatka smak bardzo słony trudny do zabicia ze względu na dużą zawartość soli mineralnych
koncentrat białka smak neutralny mleczny podobny do mleka w proszku
- Serwatka po rozrobieniu straszne ilości piany która dosyć długo się utrzymuje
koncentrat brak piany lub jej ilość jest minimalna i szybko opada
- Serwatka barwa kremowa do żółtej
białko serwatkowe kolor biały

Po za tym dochodzą różne aspekty po spożyciu serwatki problemy żołądkowe( duża zawartość laktozy) u większości osób dorosłych występuje brak enzymu rozkładającego ten cukier.
Dodatkowo puszystość sypkość granulacja każdy wprawnym okiem jest w stanie ocenić czy to białko czy jak nazwałeś pasza dla świń.

Dodatkowo nie wspomnę że producent przedstawia świadectwo potwierdzające deklarowane na etykiecie wartości odżywcze.
Brak Enzymów trawiennych i mniejsze ilości słodzików oraz że jest to jedna frakcja białkowa rożni te białka od produktów znanych marek.

Pozdro.
  • 0

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE WPC 80 GREAT BODY
koleś zapomniales tylko o jednej kwestii, ostrowia itp syfy to białko przemyslowe ktore uzywa sie do "wzbogacania" serków, jogurtów itp, ktos wpadl zeby dodac slodzikow i robic biznes oraz wode z mozgu, takze nie produkuj sie i nie odwracaj kota ogonem bo nikt nie pisze ze ostrowia to serwatka, tylko bialko jakosci paszy :)

a pierdy, zgaga i metr piany w ostrowi to standard jak na pasze przystało ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024