Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co na początek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Etikan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:167
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:60
  • Wyciskanie [kg]:93
  • Martwy ciąg [kg]:105
  • Waga [kg]:77

Napisano Ponad rok temu

Co na początek?
Witam

Ćwiczę już 3 miesiące na domowej siłowni. Efekty są widoczne i zadowalające. Diety jako takiej ścisłej nie mam ale jem systematycznie co ~4godziny. Zazwyczaj na śniadanie coś z gotowanych jajek,jajecznica,płatki później jakiś jogurt,serek przed siłownią tak z godzinę jem ryż biały, mięso gotowane i jakaś sałatka. Po siłowni to samo. Wieczorem jakaś kanapka z warzywami i serem żółtym. Zastanawiam się czy nadszedł czas na suple czy poczekać jeszcze z nimi z 2-3 miesięcy. Myślałem o kreatynie bo dużo osób mi o tym wspominało. Wymiary takie jak w profilu.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?

Witam

Ćwiczę już 3 miesiące na domowej siłowni. Efekty są widoczne i zadowalające. Diety jako takiej ścisłej nie mam ale jem systematycznie co ~4godziny. Zazwyczaj na śniadanie coś z gotowanych jajek,jajecznica,płatki później jakiś jogurt,serek przed siłownią tak z godzinę jem ryż biały, mięso gotowane i jakaś sałatka. Po siłowni to samo. Wieczorem jakaś kanapka z warzywami i serem żółtym. Zastanawiam się czy nadszedł czas na suple czy poczekać jeszcze z nimi z 2-3 miesięcy. Myślałem o kreatynie bo dużo osób mi o tym wspominało. Wymiary takie jak w profilu.

skoro masz widoczne i zadawalające efekty, to poczekaj z kreatyną jak tych efektów juz nie będzie. Popraw troche swoje "menu" na śniadanie dodaj płątki a na wieczór zamiast kanapek białko(ryba, twarog, jaja)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
zalezy na masie?? dodaj i posilek i jedz co 3 godziny. wieczorem daj twarog. skoro wyniki zadawalaja to mozesz jeszcze meisiac albo dluzej an sucho poleciec. oczywiscie bialeczko by sie przydalo do uzupelnienia diety, ale kreatyne odstaw narazie

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024