Skocz do zawartości


Zdjęcie

Creatyna jak brac i z czym laczyc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

pawel31
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Creatyna jak brac i z czym laczyc
Witam wszyskich.
Wrocilem na silownie po rocznej przerwie i chce troche przybrac na masie miesniowej. Cwicze z przerwami od 5 lat, 181 cm wzrostu, 120 kilo wagi. Na silownie chodze 5 razy w tygodniu, rano aeroby 40 minut, po poludniu basen i cwiczenia . Przez prawie 2 miesiace bralem sterydy na zatoki i skoczylem duzo na wadze , niestety sam tluszcz, i to na brzuchu i udach.

Tak wiec chce spalic ten tluszcz przybrac jednoczesnie na masie miesniowej. Znalazlem w domu kreatyne firmy Body Fortrees , 5 mg kreatyny w jednej malej lyzeczce i zastanawiam sie z czym to polaczyc I ile trwa Kuracja kreatyna aby zobaczyc optymalne efekty. Budzet mam wlasciwie niograniczony. Co do diety to staram sie dziennie wypijac 4 szklanki niskotluszczowego mleka, jesc tunczyka lub salomona i albo 2 piersi z kurczaka. Oprocz tego narmalne posilki.

Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki i jeszcze raz pozdrawiam.

Pawel
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Za dobrze by było jednocześnie spalać tłuszcz i przybierać masę mięśniową :) Po tym co piszesz wnioskuję iż redukcja będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Ta kreatynę zostawiłbym sobie i zainwestował w jakiegoś dobrego spalacza. Do tego dieta redukcyjna i obserwuj jak ci spada tłuszcz :) Jak spadnie to wtedy wrzucisz kreatyne i będziesz budował mięcho :) Pozdrawiam Arkito
  • 1

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


pawel31
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Dzieki za odpowiedz.

Z masy i tak zjade, jak pisalem wczesniej jest ona wynikiem sterydow ktore bralem na zatoki. Oprocz tego dodalem okolo 6 rano aeroby 5 dni w tygodniu i zredukowalem w diecie weglowodany na rzecz bialek. Poza tym data waznosci na kreatynie to 31/03 a wiec dokonca miesiaca tak wiec uzyje ja albo wywale....
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Zobacz czy ta kreatyna co ją masz to monohydrant czy jabłczan. Jeśli jabłczan to mógłbyś brać a jeśli mono to musisz poczekać na kogoś kto będzie wiedział bo ja nie wiem czy można na redukcji :)
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


pawel31
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Monohydrant 5g
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Wpisz sobie może w google 'kreatyna mono na redukcji' może coś znajdziesz :)
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
ja bralem kre-alkalyn na redukcji i poszlo pieknie, kolega z ktorym cwiczy ze mna szamal mono i tez zredukowal, mysle ze to indywidualna sprawa oraz od diety ktora sie stosuje.


troche intensywnie trenujesz skoro 5x biegi silka i basen.


rozpisz swoja diete posilki o ktorych godzinach jesz to wtedy zobaczymy dalej.

co do supli na ten okres polecam ci bcaa, bialko do uzupelnienia diety oraz spalacz tluszczu.
najlepszym rozwiazaniem napisz do uzytkownika best body, on ci doradzi co w twoim przypadku jest najlepsze bo wie co akurat jest najlepsze na rynku supli;) pozdro

TRENUJE BO LUBIE


pawel31
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
Posilki jadam nieregularnie w cigu dnia, pierwszy jem okolo 7 rano po silowni, najczesciej kasza na wodzie albo platki owsiane, okolo 12 jakis 3 kanapki z chleba razowego z indykiem, kurczakiem albo mala puszka tunczyka.

Obiad to 2 jablka i ryba z ryzem albo piers z kurczaka , kolacja tunczyk z jajkami gotowanymi i 3 szklanki 1% mleka. Kolacje jem po silowni okolo 7 wieczorem. Staram sie unikac weglowodanow.

kreatyne biore chyba dopiero 4 dzien i pije jedna lyzeczke rozpuszczona w wodzie przed i nastepna po wieczornej silowni. Chleb jem tylko razowy , ryz tylko brazowy. Oprocz tego zazywam magnez (na stres) iglukozamine na stawy.

Wieczorna silownia wyglada tak ze rozciagam sie jakies 10 minut, cwicze ttylko jedna grupe miesniowa co zajmuje mi okolo 10-15 min, pozniej basen,sauna i Jacuzzi.
  • 0

pawel31
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
nie bede zasmiecal forum nowym watkiem wiec odswieze stary. Do kreatyny ktora biore od 2 tygodni dokupilem dzisiaj proteiny sojowe firmy GNC, 25 g bialka, 0 gram weglowodanow i BCAA 5000 tej samej firmy. Nie wiem tylko ile razy dziennie brac to BCAA, na opakowaniu jest tylko napisane zeby mieszc jeden dozownik (7g) z woda. Ile razy dziennie zalecacie i kiedy?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatyna jak brac i z czym laczyc
same bialko sojowe to w skrocie zenada... oczywiscie sa jego entuzjasci ale kiedy jest to MATRIX klilku frakcji. co do bcaa to przed i po treningu.

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024