Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Łukasz87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:108
  • Pas [cm]:86
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?
Mam zakupiony sus 500 black 60 tabletek + Arimadex (odblok) czy jest sens brać 2 tabsy dziennie przez cały cykl? czy w takiej dawce Epi zdoła się rozkręcić? czy lepiej dołożyć i zakupić drugie opakowanie i przywalić 4tabsy dziennie przez cały cykl? dodam ze to będzie mój pierwszy kontakt z PH/SAA.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

Mam zakupiony sus 500 black 60 tabletek + Arimadex (odblok) czy jest sens brać 2 tabsy dziennie przez cały cykl? czy w takiej dawce Epi zdoła się rozkręcić? czy lepiej dołożyć i zakupić drugie opakowanie i przywalić 4tabsy dziennie przez cały cykl? dodam ze to będzie mój pierwszy kontakt z PH/SAA.


Jeśli to Twoj pierwszy cykl to jedno opakowanie wystarczy i przy tej dawce powinienes odczuc działanie tego specyfiku. SUS 500 black to nic innego jak epi tylko ma tam dodatkowo jakieś osłonki. Stary SUS 500 ten niebieski to była rewelacja.
  • 0

Łukasz87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:108
  • Pas [cm]:86
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

Jeśli to Twoj pierwszy cykl to jedno opakowanie wystarczy i przy tej dawce powinienes odczuc działanie tego specyfiku. SUS 500 black to nic innego jak epi tylko ma tam dodatkowo jakieś osłonki. Stary SUS 500 ten niebieski to była rewelacja.

Wielkie dziki
a więc jeszcze tylko muszę dokupić osłonki pewnie będzie to OSTROPEST PLAMISTY (Milk thistle) czyli Silymarin,
WITAMINA B6 B-6 (pirydoksyna), 250 tab./50 mg, jakiś magnes, omega 3-6-9, zestaw witamin,
białko mam WPC 80 jeszcze z ponad 10kg ale zastanawiam się czy nie zakupić dodatkowo jakiegoś gainera? (podobno do epi trzeba przywalić kalorii aby przyrosty były)
no i jeszcze cynk zakupie bo lubi mnie wysycić troszku:p
Jak myślisz co z tym gainerem? dietę trzymam jem 6 posiłków dziennie
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

Wielkie dziki
a więc jeszcze tylko muszę dokupić osłonki pewnie będzie to OSTROPEST PLAMISTY (Milk thistle) czyli Silymarin,
WITAMINA B6 B-6 (pirydoksyna), 250 tab./50 mg, jakiś magnes, omega 3-6-9, zestaw witamin,
białko mam WPC 80 jeszcze z ponad 10kg ale zastanawiam się czy nie zakupić dodatkowo jakiegoś gainera? (podobno do epi trzeba przywalić kalorii aby przyrosty były)
no i jeszcze cynk zakupie bo lubi mnie wysycić troszku:p
Jak myślisz co z tym gainerem? dietę trzymam jem 6 posiłków dziennie



Jesli juz same posilki dostarczają Ci sporą nadwyżke kaloryczną to gainer nie bedzie konieczny. Jesli wyjatkowo ciezko buduje Ci sie mase to nadwyżka musi byc spora. Chociaz ja zawsze mam gainera w pogotowiu, jak nie mam czasu na jakis posilek lub zjem za mało to porostu dopycham sie koktajlem z gainera.
  • 0

Łukasz87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:108
  • Pas [cm]:86
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

Jesli juz same posilki dostarczają Ci sporą nadwyżke kaloryczną to gainer nie bedzie konieczny. Jesli wyjatkowo ciezko buduje Ci sie mase to nadwyżka musi byc spora. Chociaz ja zawsze mam gainera w pogotowiu, jak nie mam czasu na jakis posilek lub zjem za mało to porostu dopycham sie koktajlem z gainera.

no do jakiegoś czasu szło gładko ale stanęło...
jednak gainer musi być. a masz jakieś typy? nie wiem mutant mass a możne hi tec supermass..
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

no do jakiegoś czasu szło gładko ale stanęło...
jednak gainer musi być. a masz jakieś typy? nie wiem mutant mass a możne hi tec supermass..



To nie ma az takiego znaczenia. Ja zawsze kupuje GAIN BOLIC i jest OK , tylko wystrzegaj sie smaku truskawkowego bo jest okropny.
  • 0

Łukasz87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:108
  • Pas [cm]:86
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Sus 500 black 60 tab Czy wystarczy na jesden cykl?

To nie ma az takiego znaczenia. Ja zawsze kupuje GAIN BOLIC i jest OK , tylko wystrzegaj sie smaku truskawkowego bo jest okropny.

ok dzięki pewnie zdecyduje się na tego gainera ;)
pozamawiam sobie co mi brakuje i startuje gdzieś w połowie marca. Oczywiście zdam relacje z cyklu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024