Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spadek masy ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Lukaszek8995
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spadek masy ciała
Witam..,
Mój problem polega na tym, że nie mogę przytyć. Wielokrotnie byłem u lekarza rodzinnego, który za każdym razem bagatelizował sprawę i polecał tylko syrop dla dzieci na apetyt i zrzucał winę na palenie, więc przez miesiąc nie paliłem, mimo tego nie było żadnej zmiany.Jem bardzo dużo, w ciągu dnia 5-6 zróżnicowanych posiłków w tym posiłki wysokokaloryczne, jem także dużo mięsa, owoców i warzyw, nie prowadzę zbyt aktywnego trybu życia więc tym bardziej powinienem przytyć i nabrać masy ciała, ale bez skutków, mam 21L, wzr. 169cm i ważę 55-56kg. mogę tylko schudnąć z 2-3kg i z powrotem powrócić do stałej wagi 55-56kg, mam głębokie dołeczki na twarzy, chude, cienkie ręce, płaską klatkę piersiową w pasie też jestem płaski, widać kości, jedynie w nogach mam grube uda i nadmierny zarost na twarzy, codziennie muszę się golić, podświadomie myślę że zarost może mieć jakiś wpływ.., Czy dieta może coś pomóc?? a może to jest jakaś choroba?? co o tym myślicie?
Z góry dzięki za odpowiedź..,
  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek masy ciała
Przestan palic , różnice zobaczysz nie po miesiącu , daj sobie 3 miesiące dobrej diety i ćwiczen a zobaczysz ze wskoczysz pare kg a to dalej zmotywuje cie do nie palenia i cwiczen .

Użytkownik VanEyden edytował ten post Ponad rok temu

Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

Lukaszek8995
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek masy ciała

Przestan palic , różnice zobaczysz nie po miesiącu , daj sobie 3 miesiące dobrej diety i ćwiczen a zobaczysz ze wskoczysz pare kg a to dalej zmotywuje cie do nie palenia i cwiczen .


Dzięki za radę.., właśnie zamierzam rzucić palenie.., ale to nie jest takie łatwe, muszę przytyć koniecznie, więc będę robił wszystko żeby rzucić palenie, zrobiłem sobie tabelkę na której będę zaznaczał wypalone szlugi.., z każdym dniem o jedną mniej.., mam nadzieję że to pomoże, trzeba sobie postanowić.., http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0b54e6eeb85c1fe.html a co do diety i ćwiczeń.., będę musiał sobie to wypracować.., jak na razie z suplementów mam tylko nano vapor.., ale nie biorę jeszcze.., bo do tego musiał bym mieć coś na masę.., nie znam się na tym za bardzo.., ale wiem że chodzi tu o węglowodany i białko.., wszystko w odpowiednich ilościach.., znacie coś dobrego na masę??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024