Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer + TCM Kreatyna + Fat Burner


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Barmanix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer + TCM Kreatyna + Fat Burner
Witam.
Starałem znaleźć odpowiedź, ale jakoś mi nie wyszło. Odpowiedzi są różne przy okazji innych tematów.
Chciałbym połączyć jabłczan ze spalaczem do tego gainer, cel jaki chcę osiągnąć to redukcja tłuszczu, wraz ze zwiększeniem masy mięśniowej, aktualnie piję tylko gainera, spalacz już mam, zostało mi trochę kretki po ostatnim razie i chcę jeszcze dokupić, ale nie wiem czy to da się sensownie łączyć.
Gdzieś wyczytałem, że niby można, ale aby nie zażywać tego razem tylko w odstępach powiedzmy 30 minutowych, żeby było jeszcze śmieszniej ja trenuję po śniadaniu, koło 9:00 - 9:30, a większość rozpisek mowi o tym, aby zażywać przed śniadaniem i 30 minut przed treningiem. Hehe. Ale z tym jakoś może dam sobie radę.
Wiem, że redukcja i budowa masy raczej nie idą w parze, ale chodzi mi o redukcję tłuszczu nie wagi ciała, raczej na dobrym spaleniu tłuszczu i zastąpienie go mięśniem. Coś jak zamiana wody w wino. :msn-wink:

Gainer:
HI TEC Whey Mass Builder - 9 kg

Kretka:
Olimp TCM Mega Caps

Spalacz:
MHP Take OFF
  • 0

Barmanix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer + TCM Kreatyna + Fat Burner
A co z nim nie tak?

Użytkownik Barmanix edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Barmanix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer + TCM Kreatyna + Fat Burner
Gdzieś już to ostatnio słyszałem... :msn-wink:
OK, a możesz mi powiedzieć co sądzisz o połączeniu kretki z tym fat burnerem?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024