Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cody McKenzie: "Chcę, by kopnąć" punk "w twarz!"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Cody McKenzie: "Chcę, by kopnąć" punk "w twarz!"
Cody McKenzie: "Chcę, by kopnąć" punk "w twarz!"

Jeden z najbardziej charyzmatycznych członków ostatniego sezonu TUF mówi o walce z Ayvom Edwards , niechęć Josh Thompson , spotkanie z Jose Aldo i subtelności wykonania gilotyny.

Fani Cody McKenzie nie musieli długo czekać, aby zobaczyć swojego zwierzaka w tej sprawie. Po wyróżnienie przyniosła młodej lekkie "Submission of the Night" zwycięstwa nad kolegą na TUF Aaron Wilkinson McKenzie dostał szansę powrotu do pracy na tyle wcześnie - spotka się z Ayvom Edwards w turnieju stycznia UFC Fight Night 23.

McKenzie powiedział, że dla niego zaszczyt walczyć z Edwards, ale on ma plany na przyszłość, które obejmują sukces w trzech kategoriach wagowych i zdolność do kopniaka w twarz byłego Edwards rywala.

"Jestem naładowany. Jestem wielkim fanem Quince Edwards. Pierwszej karty UFC, które widziałem, byłem wtedy studentem drugiego roku w szkole średniej, więc to była walka Edwards. Właśnie zachwycony jak kopnął Josh" The Punk " Thomson: Chciałbym kiedyś zrobić z Thompson to samo ".

"Thomson stale jazdy do mojego partnera -. Laila Birboma Lyle go zniszczyć za jednym zamachem, więc nie rozumiem dlaczego usta nie zamyka się Lyle -. Cool dude".

Wielkie słowa dla 23 lat stary facet z jednego urzędnika walczyć w ośmiokąt. Ale jego 12 pierwszych zwycięstw (w tym 11 w pierwszej rundzie) w 12 walk dać mu trochę zaufania.

Oczywiście, McKenzie zawsze tak było nadal nękają, niezależnie od okoliczności.

"Kiedyś o 3 nad ranem w barze facet udusił gilotyny, ale 300 dolarów. Uważał, że nie było zęby. Ale pokazałem mu, że mam coś nie mogę."

". Był świetnym zawodnikiem i został zaangażowany do połowu krabów spałem gdzieś na końcu paska, a mój brat obudził mnie i wpisz:" Hej, Cody, mamy dla Ciebie pasuje. To jeden typ "Rozejrzałem się:.. Nie był facet, wszystko pobieranych bezpośrednio konkurować ze mną No i wyszedł, udusił swą gilotynę sekund dla dwóch lub więc i moje 300 dolarów W pewnym momencie, ja dokładnie uderzył się w bieliźnie ass, a następnie chwycił i przetarł czubku głowy z pięści. "

O kontrakt z UFC, McKenzie próbuje opuścić dni walk w barze gdzieś z tyłu. Ale jej nie "koronę" - w rzeczywistości dzięki opatentowanej gilotyny "MakKenziotine" zdobył 10 kolejnych zwycięstw dusi technik. Członek zespołu "Fancy Pants walczyć zespół" wciąż wierzy, że to jest trochę nieuczciwe - myśleć, że gilotyna - jego jedyna szansa na wygraną.

"Wielu ludzi nadal wierzy, że mam w arsenale mają tylko jeden cel Sam nazywał siebie mistrzem uduszenie Ludzie mogą mówić co chcą, ale ja mam 12 zwycięstw, 11 z nich -.. Gilotyny, ale moje pierwsze walki, które TKO zakończona. wychodzę i zakończyć walki wcześniej. To jest dokładnie to, co tłum chce zobaczyć. Może dlatego, że mam tylu fanów. "

"Jestem tutaj dla fanów. To branży rozrywkowej, więc chcę być jednym z najciekawszych zawodników w historii. Nie sądzę, że kiedyś było nudne walki."

McKenzie staje przed trudnym wyzwaniem w obliczu weteran Edwards, który nigdy nie pada ofiarą gilotyny. Niemniej jednak, Cody wierzy, że każdy może spaść na ten trick, szczególnie ze względu na nieskończoną liczbę pozycji, z której on wierzy, że może chwycić.

". Codziennie znaleźć nową wersję Każda metoda ma 100 milionów różnych" wyjść "To wszystko w swoim sposobu egzekucji Guillotine To działa, ponieważ wszystko, co musisz zrobić -. Bierzesz szyi i wycisnąć dwa tętnic To wszystko.". .

Walka z Edwards później będzie tylko 7 tygodni przerwy od ostatni oficjalny mecz na Cody. Choć wielu może uznać to za przedwczesne wrócić, MacKenzie mówi, że będzie walczyć wszędzie od 135 do 155 funtów, jeśli będzie chciał UFC był ciągle w akcji.

"Zadałem sobie to. 'Ll Walka w 155 lub 145 jak najszybciej."

"Myślę, że mógłbym zrobić wagę na 135 kg. Kiedyś walczyli na wschodzie i ważył 144 kg. I to bez sgonki wagi. Bardzo bym tak udało mi się zdać wagi 145 funtów, to bym może walczyć z Jose Aldo . Szanuję go i uważam, że udało nam się prawdziwa wojna! "

autor: młody węgorz

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024